Skyrybos baigtos: Melanie Griffith iš Antonio Banderaso prisiteisė išlaikymą, vilą ir Picasso paveikslą

Antonio Banderasas ir Melanie Griffith / „Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-14 21:08
Praėjusią savaitę Los Andželo teismas oficialiai išskyrė aktorius Melanie Griffith (58 m.) ir Antonio Banderą (55 m.), kurie skirtingais keliais pasuko prieš daugiau nei metus. Bendrą turtą buvę sutuoktiniai pasidalijo draugiškai.

„People“ gavo garsios poros skyrybų dokumentų kopiją, kurioje nurodoma, kad sutuoktiniai per pusę pasidalins visais pinigais, kuriuos jie uždirbo 2004–2014 metais.

Melanie Griffith prisiteisė ir sutuoktinio išlaikymą – Antonio Banderasas buvusiai žmonai kas mėnesį mokės po 65 tūkst. JAV dolerių. Tai visai nedidelė suma turint omeny, kad vien už prabangaus būsto nuomą Melanie Griffith kas mėnesį moka po 50 tūkst. JAV dolerių.

Kvapą gniaužiančią vilą Holivudo kalvose, kurią nuo rugpjūčio nuomojasi Melanie Griffith, galite apžiūrėti čia:

Jai taip pat atiteko poros vila kalnų kurorte Aspene, kuri šiuo metu pardavinėjama už beveik 10 mln. JAV dolerių.

Melanie Griffith atitekusią vilą garsenybių pamėgtame kalnų kurorte galite apžiūrėti čia:

Pora pasidalino ir vertingus meno kūrinius: vienas Picasso paveikslas atiteko Melanie Griffith, kitas – Antonio Banderasui.

Žmonės.lt primena, kad pavasarį Antonio Banderasas ir Melanie Griffith pardavė savo šeimos namus, kuriuose gyveno. Įspūdingą itališko stiliaus vilą už 15,9 mln. JAV dolerių nusipirko internetinės televizijos „Netflix“ įkūrėjas ir vadovas Tedas Sarandosas.

Buvusius aktorių šeimos namus galite apžiūrėti čia:

Žmonės.lt primena, kad Antonio Banderasas ir Melanie Griffith susituokė 1996-aisiais, o apie skyrybas paskelbė 2014-ųjų birželį. 18 metų santuokoje pragyvenę aktoriai susilaukė dukters Stellos (19 m.). 

Antonio Banderasui ši santuoka buvo antroji, o Melanie Griffith – ketvirtoji.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai