Skyrybas su buvusiu vyru prisiminusi Asta Pilypaitė: „Iki šiol jaučiu nepilnavertiškumo jausmą“

Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas / Justino Stacevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį ant „Šok su žvaigžde“ parketo Asta Pilypaitė su šokių partneriu Edvinu Belousovu žiūrovams dovanojo ypatingai jautrų pasirodymą. Prisimindama skaudžias skyrybas su buvusiu vyru Linu Zarecku-Choru, dainininkė skambant jos kūriniui savo stiprius jausmus išliejo šokio judesiais.

Antrosios laidos „Šok su žvaigžde“ pasirodymo metu Asta Pilypaitė  su savo šokių partneriu Edvinu Belousovu nusprendė atlikti rumbos šokį pagal atlikėjos dainą „Naujos dienos pradžia“.

A.Pilypaitė pasakojo, kad tik atėjusi į projektą, žinojo, kad norėtų sušokti šokį skambant būtent šiam kūriniui. Ir ne be reikalo – ši daina jai išties svarbi.

„Paleidusi dainą Edvino paklausiau, kokį šokį galėtume pagal ją sušokti. Pasirodo, tai rumba! O kaip tik antrosios laidos metu ir turėjome ją atlikti“, – reportaže pasakojo dainininkė.

Asta Pilypaitė

Žinoma moteris neslėpė, kad ši daina – apie išsiskyrimą su jos buvusiu vyru Linu Zarecku.

„Daina apie šeimos suirimą. Tas laikotarpis man buvo labai sunkus. Išgyvenau visokius jausmus – skiaubingą skausmą, pavydą, neapykantą ir neviltį. Ko tik nejaučiau per tuos metus...“, – atviravo Asta Pilypaitė.

Ji neslėpė, kad širdies žaizdos išgijo dar ne iki galo. „Iki šiol jaučiu nepilnavertiškumo jausmą, kad nepavyko būti šeimos moterimi“, – pridūrė ji.

Antroji „Šok su žvaigžde“ laida / Justino Stacevičiaus / LRT nuotr.

Visgi, moteris prasitarė, kad šiuo metu su buvusiu vyru Linu Zarecku palaiko gerus santykius. Pasak atlikėjos, šiame projekte jis yra jos gerbėjas. „Linas sakė, kad bus didžiausias fanas. Linkėjimai jam!“.

Ir išties pasirodymo metu jausmų netrūko. Atviras ir jautrus Astos bei jos partnerio šokis nepaliko abejingų komisijos narių.

„Jūsų istorija prasidėjo dar reportaže prieš šokį, tai buvo vientisas pasakojimas, o jūsų rumba atrodė grakšti, miela, jums pavyko mane sujaudinti“, – po pasirodymo sakė projekto komisijos narė Lina Chatkevičiūtė.

Jai antrino ir kiti komisijos nariai bei už ekranų likę žiūrovai, kurie skirdami balus Astos porai padėjo jai ir toliau tęsti kelią „Šok su žvaigžde“ projekte.

Antroji „Šok su žvaigžde“ laida / Justino Stacevičiaus / LRT nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Asta Pilypaitė ir buvusios grupės ŽAS narys Linas Zareckas-Choras skirtingais keliais pasuko 2007 metais. Kartu jie augina dvi dukras Saulę ir Rūtą.

„Kiekvienai porai duotas skirtingas laikas būti kartu. Mudu su Linu savo, matyt, jau išnaudojome“, – tuo metu sakė dainininkė.

Asta Pilypaitė (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau