Skyrybas išgyvenusi Viktorija Siegel: „Danieliui palikau savo verslą”

Viktorija Siegel ir Lina Basovienė – „Woman's Label“ kolekcija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-17 12:41
„Aš jam palikau savo verslą. Norėjau ramiai gyventi, o išsiskyrus ir bendraujant dėl verslo, nuolatos sulaukdavau įkandimų iš jo pusės“, – LNK pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ prisipažįsta viena populiariausių nuomonių formuotojų Viktorija Siegel.

Šią vasarą 25–erių metų socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel išsiskyrė su sužadėtiniu ir dukters tėvu, verslininku Danieliumi Bunkumi. 

Dar gegužės mėnesio laidoje „Valanda su Rūta“ Viktorija yra kalbėjusi apie sužadėtuves ir saugumą, kurį moteriai garantavo po vaiko gimimo pasirašyta su Danieliumi sutartis.

„Man labai svarbu būti finansiškai nepriklausomai, visada stengiausi užsidirbti pati ir būti savarankiška, turėti savo veiklų, kad išlikčiau įdomi vyrui. Nei žmona, nei vaikai nesustabdys vyro nuo neištikimybės“, – tuomet sakė nuomonės formuotoja.

Kartu pora buvo sukūrusi sėkmingą verslą, internetinę parduotuvę. Tiesa, po skyrybų griuvo ir jis. Buvusiam sužadėtiniui palikusi kartu kurtą verslą, Viktorija per mėnesį sugebėjo įkurti naują.

Tuo metu 37–erių buvęs modelis, internetinio butiko „Aistishka“ įkūrėja Aistė Andrijauskaitė neslepia, kad norėtų ištekėti ir susilaukti dar 2 vaikų. Moteris pasakoja, kad svajojo apie vestuves, laukė jų, tačiau taip ir nesulaukė.

„Buvusiam vyrui Nerijui esu dėkinga už tai, kad po santykių su juo tapau tobula moterimi”, – laidoje teigia kita žinoma moteris, dainininkė Mia Pilibaitytė.

Prieš metus mirusio milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus sūnus Rokas Karpavičius pasakoja, kaip buvo pasinaudota jo tėvo bejėgiškumu ir užvaldytas šeimos turtas.

„Tai nebuvo meilė, tai buvo verslo planas“, – įsitikinęs Rokas Karpavičius, užginčijęs tėvo testamentą, kuriuo jis visą, daugiau nei 100 milijono vertės turtą, paliko naujai žmonai ir broliui.

Nauja pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai