Skyrybas išgyvenęs šokėjas Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas širdgėlą skandino alkoholyje, o pagalbos ieškojo pas psichologus

Dainius Žebrauskas–Skruzdėliukas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-10 14:22
„Buvau tokiame dugne, kad viskas atrodė juoda. Kartais būdavo atsikeli ryte, ir tau atrodo, kad viskas aplink išsprogdinta kaip po atominio karo. Tik pilka, rūkas ir nieko nematai, nieko negirdi, negali susikaupti, bet reikia kažką daryti, nes esi atsakingas už krūvą žmonių. Kiekvieną laisvą akimirką galvojau apie tai, ką padariau ne taip. Visada kaltinau save...“, - šį antradienio LNK vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos kadaise populiarios grupės RSA lyderis.

47-erių metų daugkartinės sportinės gimnastikos čempionas Dainius Žebrauskas, puikiai žinomas pravarde Skruzdėliukas.

Šokėjo niekada nereikia tempti už liežuvio, tačiau šiame, kaip pats sako, pirmame ir paskutiniame interviu apie asmeninį gyvenimą, netrūks pauzių... „Galbūt todėl, kad apie gyvenimiškas dramas niekada nėra lengva kalbėti“, - sakys Dainius, interviu davęs nuosavoje šokių studijoje „ANT“.

Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas
Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas
Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas
Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas

Nors Dainius žodžius bers it žirnius į sieną ir su šypsena, akys ir veidas išduoda - pastarieji metai jam buvo itin sunkūs. Šokėjas atviras – po sprendimo skirtis su žmona, 21-eriais metais jaunesne rinkodaros specialiste Ieva, teko išgyventi tikrą pragarą. Kurį laiką širdgėlą dėl nepavykusios santuokos jis skandino gerdamas, o vėliau pagalbos netgi kreipėsi į psichologus. Dainius neslepia – pagrindine skyrybų priežastimi ko gero tapo jo gyvenimo būdas - toks, kuris retai moteriai patiktų.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį antradienio vakarą 20 val. per LNK. 

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama