Skyrybas išgyvenančią Khloe Kardashian guodžia beisbolininkas Mattas Kempas

Khloe Kardashian ir Mattas Kempas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-22 10:42
Pramogų pasaulio užkulisiuose netyla kalbos, esą su sutuoktiniu krepšininku Lamaru Odomu besiskirianti realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian jau užmezgė naujus santykius su beisbolininku Mattu Kempu, rašo „Huffington Post“.

Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai Los Andželo teismui pateikė skyrybų prašymą, žiniasklaida 29-erių Khloe Kardashian pradėjo piršti su „Los Angeles Dodgers“ klube žaidžiančiu jos bendraamžiu Mattu Kempu.

Gandai apie užsimezgusius romantiškus santykius pradėjo sklisti po to, kai Mattas Kempas savo „Instagram“ paskyroje paviešino Kalėdų eglės, kuri yra Khloe mamos Kris Jenner namuose, nuotrauką. „Geriausias metų laikas!!!“ – po nuotrauka rašė beisbolininkas. „New York Daily News“ Khloe ir Mattą pastebėjo kartu einančius į sporto klubą, o „Radar Online“ rašo, kad kartu jiedu buvo pastebėti ir Drake'o koncerte lapkričio 25-ąją, Johno Legendo koncerte gruodžio 1-ąją bei Jay Z koncerte gruodžio 9-ąją.

Nei Khloe Kardashian, nei Mattas Kempas kalbų apie tarp jų užsimezgusius santykius kol kas nekomentuoja, tačiau šaltiniai iš realybės šou žvaigždės aplinkos žurnalui „People“ tikino, kad Khloe ir Mattas – tik draugai. „Khloe šiuo metu jaučiasi sugniuždyta ir nauji santykiai jai dabar mažiausiai rūpi“, – sakė šaltinis.

Mattas Kempas anksčiau yra susitikinėjęs su dainininke Rihanna.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama