Skrydį sklandytuvu dovanų gavęs iliuzionistas Mantas Wizard: „Tai buvo baisiau, nei perpjauti moterį“

Mantas Žmuidinavičius-Wizard skrido sklandituvu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2013-07-01 16:22
Tie, kas sako, kad gimtadienio dovanos visos vienodai gniaužia kvapą, tikrai nėra skridę sklandytuvu. Štai ketvirtadienį savo 28-ąjį gimtadienį atšventęs iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard tikino, kad šventinės iškilmės jo dar laukia, o kai kurios dovanos – pavyzdžiui, skrydis sklandytuvu – jau išpakuotos.

„Jausmas nepakartojamas, – portalui Žmonės.lt teigė sekmadienį šiuo mažyčiu orlaiviu skridęs iliuzionistas. – Tiesa, aš nesu ekstremalaus sporto ar pramogų entuziastas. Aš niekada netrokštu išmėginti amerikietiškų kalnelių, šokti su parašiutu. Net čiuožinėti neinu, dėl to, kad atsitikus nelaimei – susilaužius net mažąjį rankos pirštelį – pusmečiui turėčiau skelbti bankrotą. O čia – skrydis sklandytuvu.“

Geros nuotaikos niekuomet nestokojantis Mantas patikino, kad pats jis niekuomet nebūtų sugalvojęs paskraidyti šiuo lėktuvu. „Dovaną-siurprizą ištaisė mano gera draugė. Ji žinojo, kad aš greičiausiai nė nesutiksiu, tad nieko man iš anksto nesakė. Tik nuvykęs į Paluknio sportinį aerodromą ir pamatęs skraidyklę supratau, kas manęs laukia“, – juokėsi M.Žmuidinavičius.

Vaikinas tikino, kad, nors sklandytuvai jam anksčiau atrodė tarsi neįdomi pramoga vyresnio amžiaus žmonėms, atsiplėšus nuo žemės jo nuomonė pasikeitė radikaliai.

„Jaučiausi tarsi skrisčiau naikintuvu. Nuo greičio beveik visą laiką buvau, tikrąja to žodžio prasme, prilipęs prie sėdynės. Tiesa, dabar suprantu, kodėl kartą pamėginęs skristi užsimanai tapti orlaivių pilotu. Tai  kvapą gniaužiantis jausmas, o vaizdai – nepakartojami. Kita vertus, turiu pripažinti, kad skristi sklandytuvu buvo baisiau, nei perpjauti moterį. Na, bent iš pradžių“, – įspūdžiais dalijosi iliuzionistas.

Jis pripažino dar ir tai, kad nuo vaikystės svajojęs tapti lėktuvo pilotu, tad jei ne iliuzionisto pašaukimas jis, ko gero, būtų pilotas. „Mano draugai žino, kad man patinka lėktuvai. Jie net dovanoja man mažus jų modeliukus. Po skrydžio aš net pradėjau domėtis, kokie kursai man būtų reikalingi, idant galėčiau tapti pilotu“, – portalui Žmonės.lt sakė jis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai