Skrybėlaičių dizainerė Anna Mois 29-ąjį gimtadienį atšventė glamūriniame vakarėlyje

Anna Mois ir Viktorija Macijauskienė / Vytauto Pilkausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-06 23:31
Skrybėlaičių dizainerė Anna Mois prabangiame sostinės bare „Glory Bar by Stikliai“ kartu su artimiausiomis draugėmis paminėjo savo 29-ąjį gimtadienį. Teminius vakarėlius mėgstanti moteris atsakingai ruošėsi šventei, šįkart draugus pakvietė švesti itin ištaigingai.

Nors tikrasis A.Mois gimtadienis buvo dar ketvirtadienį, spalio 3 dieną, švęsti jį moteris panoro diena vėliau – penktadienio vakarą. „Ketvirtadienį atšvenčiau su artimaisiais ir pažįstamais, o didžioji šventė vyko penktadienio vakarą“, – portalui Žmonės.lt sakė dizainerė. 

„Šlovė, garbė, triumfas, didybė, spindėjimas, garsas, aureolė! Didžiuokitės ir triumfuokite „Glory Bar by Stikliai“, – taip į savo šventę A.Mois sukvietė drauges. Vakarėlio tema – šlovė ir glamūras, tad visos damos pasirodė atrodydamos itin ištaigingai, pati A.Mois prie juodos suknelės priderino savo kūrybos skrybėlaitę.

Pompastikos šventės metu netrūko niekam, ypatingu akcentu tapo specialiai A.Mois Vengrijoje, Tokajuje, pagamintas vynas – jo paragauti kviesta kiekviena gimtadienyje pasirodžiusi dama.

Dizainerės šventėje rinkosi tik artimiausi jai žmonės. „Į gimtadienį visada kviečiu artimiausias drauges ir prašau, kad ateitų savo draugių nesivestų. Man labai nepatinka, kai į mano šventę ateina žmonės, kurių nepažįstu. Norėjau atšvęsti su tais, kurie man yra prie širdies“, – atviravo A.Mois.

Paklausta, kodėl šventėje nebuvo nė  vieno vyro, ji tik šmaikštavo – bent dvi valandas jie galėjo pailsėti nuo savo moterų. „Kitą jubiliejų švęsim su vyrais“, – pridūrė ji.

Vytauto Pilkausko nuotr.
Vytauto Pilkausko nuotr.

29-ojo gimtadienio puota A.Mois pareikalavo daug pastangų ir pasiruošimo.  „Savi gimtadieniams nuolat ruošiuosi nuo A iki Z. Viską suplanuoju, apgalvoju – nenoriu, kad atėję žmonės viso labo sėdėtų prie stalo, valgytų ir gertų“, – pasakojo ji. Praėjusiais metais jos gimtadienio taip pat būta neeilinio – šventės tema buvo „rusiška klasika“. 

Dovanų moteris sulaukė nuo pat ketvirtadienio ryto.  „Labai mėgstu gauti dovanas. Mane pažįstantys žmonės žino, ko man reikia ir kad man sunku įtikti, todėl dovanas renka atsakingai. Priimu visas dovanas, nes labai malonu žinoti, kad man buvo skirta laiko ir dėmesio“, – pasakojo dizainerė. 

Vytauto Pilkausko nuotr.
Vytauto Pilkausko nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai