Skrendant lėktuvu Ryaną Reynoldsą apvėmė šalia sėdėjusi keleivė

Ryanas Reynoldsas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-21 14:43
Praėjusią savaitę aktorius Ryanas Reynoldsas (36 m.) pateko į ne itin malonų incidentą – skrendant lėktuvu jį apvėmė šalia sėdėjusi keleivė, rašo „Radar Online“.

Pranešama, kad tądien Ryanas Reynoldsas su žmona Blake Lively (26 m.) oro linijų „Delta Airlines“ lėktuvu skrido iš Niujorko į Naująjį Orleaną, kur Ryanas šiuo metu filmuojasi juostoje „Selfless“.

Vidury skrydžio aktorių netyčia apvėmė viena lėktuvo keleivė, kurią netikėtai supykino. „Ji akivaizdžiai buvo per daug išgėrusi, dėl to ją ir supykino“, – „Radar Online“ pasakojo incidento liudininkas.

Ryanas Reynoldsas iš karto suskubo nusivilkti sugadintą kašmyrinį megztinį, o skrydžio palydovės bandė jam padėti siūlydamos servetėles. Anot liudininko, incidentas nesukėlė daug šurmulio lėktuve, tačiau nematyti nusirenginėjančios Holivudo žvaigždės nebuvo įmanoma, o ir nemalonus kvapas akimirksniu pasklido po visą lėktuvą.

Ryanas Reynoldsas ir jo gražuolė žmona iš lėktuvo išlipo pirmieji, o juos palydėjo oro uosto apsauga. Liudininko teigimu, porelė bandė elgtis taip, lyg nieko nebūtų nutikę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai