Škotiško pokylio nepraleido Nomeda Marčėnaitė ir Edgaras Jankauskas su sužadėtine

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-27 20:52
Šeštadienį Valdovų rūmuose skambėjo škotiškos eilės, dūdmaišiai ir linksmi tostai – čia vyko tradicinis labdaringas pokylis „Burnso naktis“ („Burns Night“).

Škotišką labdaros pokylį jau devynioliktą kartą Lietuvoje surengė Britanijos prekybos rūmai. Į solidų renginį, skirtą paminėti nacionaliniam škotų poetui Robertui Burnsui, šiemet susirinko per 270 kviestinių svečių iš Lietuvos, ir Jungtinės Karalystės.

Šventei tradiciškai dirigavo Britanijos prekybos rūmų pirmininkas Chris Butler. Tuo tarpu škotišką nuotaiką sukūrė pirmą kartą Lietuvoje viešinti keltiškojo roko jaunimo grupė „Gleadhraich“. Grupės narys Ross White taip pat deklamavo poeto R. Burnso kūrinį „Odė hagiui“ (orig. „Address to a haggis“).

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po vakarienės linksmybės nesibaigė – pokylio svečiai buvo pakviesti pasimokyti tradicinių škotų šokių, skambant gyvai grupės „The Flingstones“, atvykusios iš Škotijos, muzikai.

Šįkart labdaros vakaras buvo skirtas atkreipti dėmesį į miesto paauglių užimtumo problemas bei vaikus, sergančius cukriniu diabetu. Todėl šiais metais loterijos metu surinktos lėšos nukeliaus į Ievos Krivickaitės gerumo fondą „Ne apie mane“ ir prancūzo Cedric Raffier įsteigtą „Vilnius Social Club“. Aukojantys labdarai galėjo laimėti savaitgalį dviem Seišeliuose, Lietuvos vyrų futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio Edgaro Jankausko marškinėlius su parašu ir kt.

Marškinėlius publikai pristatė pats Edgaras Jankauskas, kuris į pokylį atvyko kartu su sužadėtine Viktorija Staponaite. Pora įprastai vengia viešumos, tad ši šventė tapo reta proga išvysti juos kartu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai