SKONIŲ GIDAS (IV): restoranai į jūsų namus

Keturios „Skonių gido“ (IV) vietos
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Ieškantiems gardžių idėjų, vertinantiems gero maisto skonį ar paprasčiausiai pasiilgusiems maisto, su meile gaminto specialiai jums – pateikiame restoranų rekomendacijas visų skoniams. Paįvairinkite kasdienybę gardėsiais, kurie tiesiai iš restoranų gali saugiai atkeliauti į jūsų namus.

Specialiai jums sudarėme šį „Skonių gidą“, kuriame – rekomendacijos pusryčiams, pietums ar vakarienei namuose.

SUSHI BOUTIQUE

„Sushi Boutique“ – autentiškas skonis iš Japonijos. Tradicinis japonų virtuvės patiekalas virsta madinga, universalius poreikius atitinkančia žmonių kasdienybės dalimi. Pirmenybė tikriems, kokybiškiems produktams. „Sushi Boutique“ kuriamas maistas yra daug daugiau nei tik valgis – tai pojūčių visuma, maitinanti sielą. Patogi pakuotė yra pritaikyta maistui išsinešti, todėl atvykite atsiimti savo užsakymo arba užsisakykite į namus. Atraskite sau artimiausią japoniškos virtuvės skonį. 

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 614 48 666 – ir atvykite atsiimti Saltoniškių g. 9, Vilniuje (PLC „Panorama“, „Gourmet“ skyrius);

* per „Dserve“, „Wolt“, „Bolt“ programėles (specialus rinkinys 20 % pigiau, „Bolt“ pristatymas į namus NEMOKAMAS už pirmus 2 km).

SUSHI BOUTIQUE

CITY CHEF 

Šį mėnesį „City Chef“ atidarė elektroninę parduotuvę, kurioje galima įsigyti BBQ būdu rūkytų produktų: kiaulienos šonkaulių, sprandinės, jautienos krūtininės, viščiukų, padažų, prieskonių ar chorizo dešrų. Visa mūsų barbekiu mėsa yra rūkoma Halės turguje esančioje „City Chef“ rūkykloje, atvėsinama, vakuumuojama ir jau kitą dieną pristatoma į namus. 

Užsakymai priimami:

* citychef.lt/parduotuve/ (pristatymas karantino metu – nemokamas (tik Vilniuje)).

CITY CHEF

DOU ASIA 

„Dou Asia“ – fast casual greitojo kasdienio maisto restoranas, garintų BAO bandelių ir kiečiausių WOK’ų Vilniuje namai. Pirmą kartą norintiems paragauti mūsų maisto siūlome „Chick BAO“ ir „Vištienos ir krevečių WOK“. Sugrįžtantiems siūlome drąsiai nerti į turą su „Dou Asia“ aplink pasaulį ir išbandyti vis kitos šalies įkvėptus makaronus. WOK keptuvėje čirškiname netikėčiausius skonių derinius: nūdlus su BBQ padažu ir šonine, ispaniškąjį čiorisą su padrón pipirais. 

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 602 23 969 – ir atvykite atsiimti Kauno g. 13, Vilniuje (užsisakius už 10 Eur su slaptažodžiu ŽMONĖS padovanosime namų gamybos sūrio kamuoliukų);

* per „Wolt“, „Bolt“ programėles.

DOU ASIA

WRAPERIA SUPPA KEBS 

Geresnio gyvenimo kebabai. Suppa kokybės mėsa – importuojama išskirtinėmis teisėmis tik „Wraperia Suppa Kebs“. Kasdien iš #wraperiainnovationlaboratory pristatomi stogą raunantys padažai. Naudojame virš šešiolikos daržovių ir keturių šviežių žalumynų, kuriuos chopiname ir blendiname kasdien po keletą kartų. Batatai? Bulvytės? Kankiname VISUS regiono premium gamintojus ir atrenkame tik skaniausius – savikaina nesvarbi, nes vis tiek parduodame už brangiai!

life is good. grab a wrap.

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 661 44 777 – ir atvykite atsiimti Saltoniškių g. 9 (PLC „Panorama“, „Gourmet“ skyrius); tel. + 370 637 77 779 – ir atvykite atsiimti Antakalnio g. 77; + 370 630 66 000 – ir atvykite atsiimti Verkių g. 50, Vilniuje;

* per „Wolt“, „Bolt“ programėles. 

WRAPERIA SUPPA KEBS
Skaitykite daugiau