SKONIŲ GIDAS (III): restoranai į jūsų namus

Penkios „Skonių gido“ (III) vietos
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-04-16 10:58
Nuo desertų, užkandžių iki sočių pietų ar vakarienės – pateikiame rekomendacijas iš įvairiausių šalių virtuvių jūsų namams. Likite ištikimi savo mėgstamiausių restoranų patiekalams arba atraskite dar neragautų malonių skonių. Dalinamės gardžiais pasiūlymais, kurie tiesiai iš restoranų gali atkeliausti į jūsų namus.

Specialiai jums sudarėme šį „Skonių gidą“, kuriame – rekomendacijos pusryčiams, pietums ar vakarienei namuose.

MEATBUSTERS

„Meatbusters“ laužo greitojo maisto standartus ir stengiasi, kad jis būtų sveikesnis ir įdomesnis. Į meniu restoranas yra įtraukęs saulėgrąžų, žirnių, burokėlių daigų, marinuotų burokėlių, ridikų. Visoms savo cirkuliuotoms, išrūkytoms ir plėšytoms mėsoms restoranas naudoja savo gamybos prieskonius, pats kepa bandeles. Šiuo metu burgerių, BBQ šonkaulių ar sparnelių galite užsisakyti išsinešti.

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 654 44 004 – ir atvykite atsiimti Kauno g. 35, Vilniuje;

* per „Wolt“ programėlę.

MEATBUSTERS
MEATBUSTERS

PINAVIJA 

Skanūs atradimai, svaiginantys šviežių kepinių aromatai ir namų jaukumas susipina „Pinavijos“ kepyklėlėje. Ši vieta jau 10-us metus suburia gardiems pusryčiams, popiečio desertui ar puodeliui aromatingos kavos. Legendiniai sviestinės tešlos kibinai, naminiai rankų darbo tortai,  sausainiai, morengai… Viskas pagaminta iš išskirtinės kokybės produktų, atkeliaujančių tiesiai iš Lietuvos ūkininkų.

Kuo pasmaguriauti čia ras ir smaližiai, ir vegetarai, ir gliuteno netoleruojantys gurmanai. Mėgaukitės ką tik iškeptais kepiniais, pusryčių patiekalais ir gardžiais desertais neišeidami iš namų!

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 676 44 422 arba www.pinavija.lt, įsigyti išsinešti Vilniaus g. 21 arba Saltoniškių g. 9, Vilniuje;

* per „Wolt“, „Bolt“ programėles.

PINAVIJA
PINAVIJA

EL MERCADO 

Restoranas „El Mercado“ kviečia gardžiuotis mėgstamiausiais ispaniškais patiekalais, paruoštais išsinešti. Tapos, paelijos, čiuros – viskas šviežiai pagaminta ir supakuota kelionei į jūsų namus. Tegul ispaniška dvasia ir toliau gyvuoja jūsų širdyse ir namuose!
Apsilankę „El Mercado“ turgaus krautuvėlėje ispaniškus šedevrus kurkite namuose. Estremadūros kumpiai, Kantabrijos ančiuviai, Andalūzijos alyvuogės ir dar daugiau – www.elmercado.lt

Tegul gyvenimo skonis išlieka toks, kokio norisi! Viva la Vida!

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 649 55 522 arba www.elmercado.lt (su kodu PRIMAVERA – 15 % nuolaida pirmam apsipirkimui) – ir atvykite atsiimti Didžioji g. 3, Vilniuje;

* per „Wolt“, „Bolt“ programėles.

EL MERCADO
EL MERCADO

SUSHI EXPRESS 

„Sushi Express“ restoranas yra didžiausias greitojo maisto japonų restoranų tinklas Lietuvoje (26 restoranai). „Sushi Express“ siekia užtikrinti greitą aptarnavimą išlaikant kainos ir kokybės santykį. Įvairiausių sušių ritinėlių, kitų patiekalų išsinešti meniu ir kontaktinius numerius galite rasti www.sushiexpress.lt svetainėje.

Užsakymai priimami:

* www.sushiexpress.lt svetainėje – pasirinkite „Atsiimsiu restorane“;

* per lekste.lt platformą, „Wolt“, „Bolt“ programėles.

SUSHI EXPRESS
SUSHI EXPRESS

SEASON 

Norisi paskanauti šviežiai pagauto laimikio? Prašom, be problemų! „Season“ restorane  ruošiami kepti aštuonkojai, skrudinti kalmarai ir jau visų pamėgta naujiena – „Fish & Chips“. Jei norėsis pasisukioti virtuvėje patiems, siūlome jūrų gėrybių ir tam. „Josper“ grilyje rūkyti upėtakiai, virti aštuonkojai, paruoštas jūrų gėrybių sultinys – tai tik keli bestseleriai. Ne nuobodžiauk, o ragauk! 

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 600 62 244 – ir atvykite atsiimti Didžioji g. 3, Vilniuje;

* per „Wolt“, „Bolt“ programėles.

SEASON
SEASON
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai