SKONIŲ GIDAS (I): restoranai į jūsų namus

Penkios „Skonių gido“ vietos
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Tęsiantis karantinui, vis sukame galvą, ką paruošti šeimai, kad būtų skanu, sveika ir maistinga. Jei visos idėjos išmėgintos, restoranai pasirengę pasitelkdami skonius nukelti jus į įvairias pasaulio šalis ar sugrąžinti malonius vėlyvų pusryčių draugų būryje prisiminimus. Nors įprasta restoranų veikla šiuo metu sustabdyta, gardūs jų patiekalai gali saugiai atkeliauti į jūsų namus.

Specialiai jums sudarėme šį „Skonių gidą“, kuriame – rekomendacijos pusryčiams, pietums ar vakarienei namuose.

RB KITCHEN

Vilniuje, pačioje miesto širdyje, „G9“ prekybos centre, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas įkūrė bistro „RB Kitchen“. Maisto išsinešti meniu hitu jau tapo traškios poliarinės duonos suvožtiniai, pritaikyti kiekvieno skoniui, o lėtesnių pietų ar vakarienės šalininkai kviečiami mėgautis midijų kibirėliu su jas puikiai atskleidžiančiais padažais. Lengvesniam kąsniui – salotos su subtiliais ingredientais ir kasdien vis kiti dienos pietų pasiūlymai, kuriuos žaismingai restoranas vadina dienos special’istais.

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 662 59 724 – ir atvykite atsiimti Gedimino pr. 9, Vilniuje;

* per „Wolt“, „Bolt“ programėles – ir jums pristatys į namus!

„RB Kitchen“ maistas

VATHAITAU

„VaThaiTau“ gamina  įvairius Tailando virtuvės įkvėptus patiekalus WOK keptuvėje. Restoranas siekia klientams suteikti malonumą patirti dar neragautų skonių, kuriuos atskleidžia švieži prieskoniai: vaistinės alpinijos (angl. galangal), citrinžolės, vėlyvųjų citrinmedžių (angl. kaffir lime) lapai, aitriosios paprikos, česnakai, imbierai, kalendros . VaThaiTau  moto – „Gaminame Tau – kaip Sau“. Taigi maistas visada šviežias, sveikas ir skanus! 

Meniu sudaro daug tradicinių tajų patiekalų: „Tom Yum“ ir „Tom Kha“ sriubos, žalių papajų salotos...VaThaiTau komanda Rekomenduoja išbandyti ir pačių sukurtus patiekalus: „Tau Sau“ makaronus, „Kaip Sau“ ryžius, „Kiaulę ryžiuose“ ir būtinai kalmarus – apie juos restoranas girdėjo daug gerų žodžių.

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 677 61 383 ir atvykite atsiimti J. Basanavičiaus g. 37 (iš kiemo pusės), Vilniuje;

* per „Wolt“, „Dserve“, „Bolt“ programėles – ir jums pristatys į namus!

„VaThaiTau“ maistas

TAURAKALNIS

Šiandienos karantino aplinkybėmis „Taurakalnis“ nestovi vietoje – pradeda gaminti ir tiekti šviežią maistą jūsų namams!

Taurakalnio išskirtinumas – maisto ruošinių tiekimas į jūsų namus. Jums beliks įjungti orkaitę ar užkaisti puodą. Tai reiškia, kad maistas išsaugos taip reikalingus vitaminus ir maistingumą.

Užsisakykite visai šeimai, užsisakykite kelioms dienoms – mes su meile ir atidumu iš kruopščiai atrinktų ingredientų pagaminsime tai, ką jūs labiausiai mėgstate. Meniu rasite patiekalų ir mažiesiems. O jeigu ko nors nerasite, būtinai informuokite – mes tai pagaminsime!

Jokių apsilankymų parduotuvėje, jokių maisto ieškojimų – visus patiekalus pristatysime jums tiesiai į namus ir – saugumo dėlei – paliksime prie durų. Meniu kiekvieną savaitę atnaujiname ir pildome.

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 616 38 770 – nemokamas pristatymas Vilniuje užsisakius už 30 Eur;

* el. paštu uzsakymai@taurakalnis.lt.

„Taurakalnio“ maistas

UŽUPIO PICERIJA

„Užupio picerija“ – vienintelė Baltijos šalyse picerija, pripažinta asociacijos „Verace Pizza Napoletana“. Tai patvirtina, kad restoranas ruošia autentišką neapolietišką picą: kepa malkų krosnyje naudodami atrinktus aukščiausios kokybės produktus ir laikydamiesi autentiško gamybos proceso.

Šiuo metu restoranas gamina maistą išsinešti. Kruopščiai atrinktas ir sudarytas trumpesnis valgiaraštis iš svečių pačių mėgstamiausių itališkų patiekalų – jį sudaro pica, salotos, pasta, desertai.

Taip pat čia galite nusipirkti itališkų gourmet produktų: ypač tyro alyvuogių aliejaus, buivolių pieno mocarelos, pjaustytų vytintų mėsyčių, alyvuogių ir šviežios krosnyje keptos duonos!

Užupio picerija laikosi visų higienos reikalavimų, todėl gamina, supakuoja ir perduoda maistą itin saugiai!

Užsakymai priimami:

* tel. + 370 5 215 3666 – ir atvykite atsiimti Paupio g. 3, Vilniuje;

* per „Wolt“ programėlę – ir jums pristatys į namus!

„Užupio picerijos“ maistas

GRILL FOOD

Kadangi „Grill Food“ savininkai yra jauni – užkandinė mėgsta maksimalizmą. Darbuotojų komanda iš visų jėgų stengiasi, kad šviežias ir skanus maistas pasiektų jūsų namus. Čia gaminamos picos, kebabai, suvožtiniai ir užkandžiai. Užkandinė išsiskiria gana plačiu meniu, antai picų yra 30, kebabų – virš 10 rūšių. Ypatingą skonį ir sotumą maistui suteikia kartais netikėti aukščiausios kokybės produktų deriniai: fermentinis sūris, pačių marinuota mėsa, saulėje džiovinti pomidorai, alyvuogės, šviežios daržovės.

Užsakymai priimami:

* tel.: + 370 629 99 930 (Taikos g.) arba + 370 614 22 223 (Sausio 13-osios g.) – ir atvykite atsiimti Taikos g. 104 arba Sausio 13-osios g. 2, Vilniuje (užsakymus nuo 35 Eur galime pristatyti į namus);

* per „Wolt“, „Bolt“, „Dserve“ programėles – ir jums pristatys į namus!

„Grill Food“ maistas
Skaitykite daugiau