Skonių eksperimentai: sausainiai su šokolado gabalėliais ir karamelizuota šonine

Sausainiai su šokoladu ir karamelizuota šonine / Astos Černės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2014-04-29 15:02
Seniau viskas būdavo paprasčiau: mėsa – pietums, sausainiai – desertui. O dabar virtuvė tapo tokia modernių eksperimentų vieta, kur į sausainių tešlą įberti kelias riekeles smulkintos šoninės yra visiškai normalu. Dar daugiau – tai netgi labai skanu!

Kol neparagauji, tai gali skambėti labai keistai ar net nenormaliai. Bet kaip apie knygą negalima spręsti iš viršelio, o apie žmogų – iš pirmojo žvilgsnio, taip ir šių sausainių iš pradžių reikia paragauti, o tik tada vertinti. Faktas, kad toks desertas yra labai charakteringas. Nors šokolado saldumas bet kokiu atveju dominuoja, šoninė čia vaidina tikrai svarbų vaidmenį. Kita vertus, neįsivaizduokite jos kaip tos, kurią dedame ant pusryčių sumuštinių – prieš įmaišant šoninės gabalėlius į tešlą, jie yra karamelizuojami, ir tik tada, pasidengę traškia rudojo cukraus plutele, yra naudojami sausainiams kepti.

Išsikepkite šių sausainių, jei mėgstate eksperimentuoti virtuvėje, o iš pirmojo žvilgsnio nesuderinami kraštutinumai Jus intriguoja; išsikepkite, jei mėgstate sausainius su šokolado gabalėliais, nes atmetus karamelizuotą šoninę, jie būtent tokie ir yra – klasikiniai sausainiai su šokolado gabalėliais. Ir jokiais būdais neteiskite šio derinio tol, kol neparagavote. Nes, patikėkite, jis tikrai stebina pačia geriausia prasme!

{recipe|4261}
Ji24.lt

Naujausi straipsniai