Sklaidome mitus apie dėmių ir paviršių valymą

Namų tvarkymas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-29 11:00
Kiekviena sumani moteris žino bent dešimtį skirtingų būdų, kaip kovoti su dėmėmis pasitelkus natūralias priemones. Deja, dažniausiai šios priemonės visų dėmių nepašalina ir neapsaugo paviršių nuo pasikartojančio jų atsiradimo. Neretai ir mūsų žinios apie tvarkymąsi tėra mitai.

Kriauklė išvaloma rankomis plaunant indus. Netiesa. Šveičiant puodus ir keptuves (jau neminint pjaustymo lentelės, ant kurios pjaustėte žalią mėsą), purvas ir bakterijos prilimpa prie kriauklės sienelių. Intensyviai šveičiant keptuves, kepimo skardas ar puodo dugną, purvinas vanduo ir valymo priemonių likučiai nutaško net aplinkinius paviršius. Kad kriauklė, greta esantis stalviršis ir net sienos danga vėl spindėtų švara, būtina įdėti pastangų.

Actas stebuklingas – jis natūralus ir viską išvalo. Neskubėkite – actas gali pažeisti natūralų akmenį (pavyzdžiui, tą brangų stalviršio granitą), keramiką, pakenkti kietmedžio spintelių ar sienų apdailai ir tiesiog nėra tinkamas kai kurioms dėmėms naikinti. Tikriausiai visi girdėjote ir apie universalią valymo priemonę – actą su soda. Tačiau iš tiesų ji visai nėra veiksminga. Soda yra šarmas, o actas rūgštis. Šios priemonės tiesiog sustabdo viena kitos veikimą ir paviršių trynimas šiuo mišiniu tėra laiko švaistymas.

Dėmėtas drabužis gali palaukti savo eilės. Vėliau numatyto skalbimo galima palikti laukti tik drabužius ar kitą namų tekstilę, kuri neturi dėmių, nėra purvina nuo dėvėjimo. Aiškias dėmes (apsipylėte gėrimu, užkrito maisto ar kt.) reikia valyti tuoj pat, antraip jos įsigers į audinį. Nelaukite, kol riebalai ar kiti skysčiai įsigers, tuoj pat praplaukite apyšilčiu vandeniu ir muilu bei nusausinkite švariu skudurėliu, tik tada galite dėti prie kitų nešvarių skalbinių.

Jei nušluostysime aptaškytus paviršius, kalkių nuosėdų nebus. Vonios patalpoje vien tik nušluostyti sušlapintus paviršius tikrai nepakanka. Net sausai iššluosčius dušo kabiną, vonią ar kriauklę po naudojimo, paviršiai nebus švarūs. Šilto vandens garai kaupiasi patalpos viršuje, o atvėsę nukrinta ant paviršių ir palieka kalkių nuosėdas.

Kad kruopščiai išvalytumėte namus ir drabužius, pasirinkite tinkamas priemones. Profesionaliai naudoti sukurtos „KH-7“ valymo priemonės Europoje sėkmingai parduodamos jau daugiau nei 35 metus. Dėl pažangios gaminių technologijos minimaliomis pastangomis lengvai įveiksite ir sunaikinsite net ir atspariausius riebalus, senas dėmes, kalkių nuosėdas, išblizginsite stiklo ar vonios paviršius. Svarbiausia – pasirinkti tinkamą priemonę.
Dėl ypatingos „KH-7“ valiklių sudėties juos galima naudoti ir nemūvint pirštinių!

KH-7 Riebalų valiklis

„KH-7“ riebalų valiklis
„KH-7“ riebalų valiklis

Riebalų valiklis „KH-7“ pirmiausiai buvo sukurtas profesionalams. Šis produktas – specialus valiklis, pašalinantis bet kokio tipo riebalinius nešvarumus. Dėl savo universalumo valant skirtingų tipų paviršius, patogaus naudoti purkštuko, švelnaus poveikio paviršiams, bei ypatingo efektyvumo riebalų valiklis „KH-7“ Ispanijos rinkoje jau tapo virtuvės ir kitų vietų valymo priemonių etalonu.

KH-7 Kalkių nuosėdų valiklis

„KH-7“ kalkių nuosėdų valiklis
„KH-7“ kalkių nuosėdų valiklis

Specialiai sukurtas tam, kad lengvai pašalintų kalkių nuosėdas, o po valymo paviršiai ilgai išliktų švarūs, blizgūs ir atsparūs vandeniui. Dėl purkštuko kalkių valymas tampa greitas ir lengvas. „KH-7“ kalkių nuosėdų valiklis idealiai tinka visiems paviršiams, kur jos gali kauptis:

  • dušui – produktas pašalina net ir sunkiausia nuvalomas kalkių nuosėdų sankaupas.
  • dušo pertvaroms – jo vandens atstūmimo sistema padeda išvengti kalkių dėmių.
  • čiaupams – šis produktas pašalina bet kokias kalkių nuosėdų sankaupas jūsų namuose.

KH-7 Dėmių valiklis

„KH-7“ dėmių valiklis
„KH-7“ dėmių valiklis

Išankstinio poveikio dėmių valiklis, ypač patogus naudoti dėl purkštuko. Labai efektyviai šalina dėmes, tačiau kartu yra itin švelnus drabužiams. Dažniausiai pasitaikančios dėmės – riebalinės: aliejus, sviestas, batų, tepalas, tepalai, kosmetika, padažai ir kt. Šias dėmes lengviausia pašalinti ilgomis aukštų temperatūrų skalbimo programomis. Vis dėlto kai kurias dėmes pašalinti itin sunku. Tokiais atvejais būtina naudoti gaminius su fermentais, tokius, kaip KH-7.

Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo

Naujausi straipsniai