Skirtis nusprendė garsioji aktorių pora Monica Bellucci ir Vincentas Casselis

Monica Bellucci ir Vincentas Casselis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-26 15:37
Skiriasi aktorių pora Monica Bellucci (48) ir Vincentas Casselis (46), praneša itališkasis „Vanity Fair“.

„Corriere della Sera“ praneša, kad oficialūs aktorės atstovai jau patvirtino informaciją apie nutrūkusius santykius.

Tiksli skyrybų priežastis nenurodoma. Aktoriai šios temos kol kas nekomentuoja. Taip pat neaišku, ar pora jau įteikė oficialų skyrybų prašymą, ar tik ruošiasi tai padaryti.

Brazilų laikraštis „O Globo“ praneša, kad prieš kelias dienas Monica susikrovė daiktus ir su abiem dukromis paliko namus pietiniame Rio de Žaneiro rajone Alto Gavea.

Rašoma, kad italų aktorė, prieš išvykdama iš Brazilijos, atleido visą aptarnaujantį personalą, tarp jų ir teisininką Jorge Hilrio Gouvea Vieira.

Prancūzų aktorius V.Casselis liko gyventi Rio de Žaneire, kur pastarosiomis dienomis ne kartą buvo pastebėtas besilankantis Baixo Gavea baruose, teigia „O Globo“. V.Casselis ir M.Bellucci buvo persikėlę gyventi į Braziliją 2012 metais.

Pastaruoju metu pora labai kivirčijosi ir darė tai viešumoje. Paskutinis poros barnis įvyko oro uoste prieš kelias savaites, rašo Somegossip.com.

Gražuolė italų aktorė, modelis ir efektingos išvaizdos prancūzas susipažino 1996-aisiais, o susituokė 1999 metais. Pora augina dvi dukteris: Deva ir Léonie.

Monica ir Vincentas nusifilmavimo 9 bendrose kino juostose.

Dar vienos skyrybos?

Pirmadienį pasirodė žinia ir apie dar vienos garsios poros skyrybas. Pasak Dailystar.co.uk šaltinių, po 13 metų santuokos skiriasi viena tvirčiausių Holivudo porų laikyti aktoriai Michaelas Douglasas (68) ir Catherine Zeta-Jones (43). Esą pora netrukus ruošiasi paskelbti oficialų pareiškimą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai