Skiriasi viena tvirčiausių Holivudo porų Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-26 15:35
Britų žiniasklaidoje pasirodė pranešimas, kad po 13 metų santuokos skiriasi viena tvirčiausių Holivudo porų laikyti aktoriai Michaelas Douglasas (68) ir Catherine Zeta-Jones (43).

Pasak Dailystar.co.uk šaltinių, pora netrukus ruošiasi paskelbti oficialų pareiškimą.

„Michaelas ketina netrukus paskelbti apie skyrybas. Catherine kovoja, kad išsaugotų santuoką, tačiau jis jau apsisprendė. Catherine ir Michaelas jau keturis mėnesius nesirodo viešumoje kartu“, – teigia portalas.

Praėjusios savaitės pradžioje M.Douglasas į Sardinijos salą atvyko vienas. Aktoriaus atstovas spaudai nenorėjo būti veliamas į šią istoriją ir tepasakė: „Aš apie tai nekalbėsiu.“

2011 metais C.Zeta-Jones prisipažino serganti bipoliniu afektiniu sindromu, dar žinomu kaip maniakinė depresija. Šis psichikos sutrikimas pasireiškia nestabilia nuotaikų kaita, kai euforijos momentus gali pakeisti gilios depresijos laikotarpiai. Norėdama nugalėti ligą aktorė net kelis kartus gydėsi psichiatrijos klinikose.

Sveikatos problemų turėjo ir jos vyras. 2010 metais jam buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos gerklės vėžys, ligą jam pavyko nugalėti.

Catherine ir Michaelas susipažino 1998 metais kino festivalyje Prancūzijoje, o paskutinę 1999 metų dieną pora susižadėjo. 2000 metų lapkričio 18 dieną Niujorke aktoriai prisiekė amžiną meilę. Tuo metu pora jau augino sūnų Dylaną. 2003 metų balandžio 20 dieną gimė jųdviejų dukra Carys.

M.Douglasas iš pirmosios santuokos su Diandra Luker turi sūnų Cameroną (34).

Pirmadienį pasirodė žinia ir apie dar vienos garsios poros skyrybas – į skirtingas puses suka aktoriai Monica Bellucci ir Vincentas Casselis.

 

Žmonės.lt
Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai