Skiriasi „Motyvuoti atletai“ Ieva ir Arturas Swan

Ieva ir Arturas Swan / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tinklalapio „Motyvuoti atletai“ įkūrėjas, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Arturas Swan skiriasi su žmona, papuošalų kūrėja ir influencere Ieva. Faktą apie sprendimą pasukti skirtingais keliais Ieva Swan patvirtino portalui Žmonės.lt, tačiau plačiau komentuoti situaciją atsisakė.

Trumpa žinute apie santykių baigtį su savo sekėjais socialiniuose tinkluose Ieva Swan pasidalijo penktadienį.

„Nėra lengva tai rašyti, bet gyvenime tam tikri dalykai turi ne tik pradžią, bet ir pabaigą. Mes su Arturu nusprendėme skirtis.

Kas, kaip ir kodėl – pasiliksime sau, tačiau šiam žmogui galiu pasakyti tik didelį AČIŪ, jokio pykčio tikrai tarp mūsų nėra ir nebuvo. Labai vertinu kiekvieną minutę, dieną, mėnesį ir metus, kuriuos praleidome kartu, tačiau viskas labai paprasta – mums tiesiog nepavyko.

Mes tikimės visų Jūsų supratimo bei pagarbos Mūsų sprendimui, tad prašome gerbti mūsų privatumą. Tai yra vienintelis komentaras ir daugiau šia tema jų nebus“, – atviravo tinklaraštininkė.

Ieva ir Arturas Swan / Asmeninio archyvo nuotr.

Žurnalui „Žmonės“ Ieva ir Arturas yra pasakoję savo pažinties istoriją. Pora bendrauti pradėjo feisbuke.

„2016 metais išėjau iš tuomečio darbo ir nusipirkau kelialapį į Turkiją – viena. Žinau, keistai skamba, bet kartais gyvenime reikia padaryti tai, ko niekada nedarei. Prasitariau apie tai keliems bičiuliams, o mudu su Arturu turėjome bendrų draugų, ir vieną dieną jis staiga man parašė: „Labas, esu Arturas, draugai sakė, kad tu viena važiuoji į Turkiją. Aš irgi ten važiuoju vienas – gal norėtum kartu?..“ Man tai pasirodė labai keista. Arturo net nebuvau mačiusi – su nepažįstamu žmogumi tikrai niekur nevažiuosiu! Po poros savaičių jis vėl parašė: „Tai kaip sekėsi Turkijoje? Gal kavos?“ Kodėl gi ne, pamaniau. Ir kažkaip pradėjome tą kavą gerti kasdien“, – tuomet savo pažinties istorija su Arturu dalijosi Ieva Swan.

Ieva ir Arturas Swan / Pauliaus Peleckio nuotr.

Po poros mėnesių Arturas jai pasiūlė apsigyventi kartu. 

Poros sužadėtuvės įvyko Los Andžele. Arturas buvo tvirtai pasiryžęs šiam žingsniui. Vestuvių pora nusprendė neviešinti – susituokė artimiausių apsuptyje „Stikliuose“ ir kitą dieną išskrido į Turkiją.

Ieva ir Artūras Swan (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau