Skiriasi Indrė ir Jogaila Morkūnai

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė ir Jogaila Morkūnas / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-07 08:06
Jau kurį laiką viešoje erdvėje netylančios kalbos apie Indrės ir Jogailos Morkūnų skyrybas pasitvirtino – teismą pasiekė poros skyrybų byla.

Kaip skelbia Delfi, prašymą  skirtis teismui pateikė pati Indrė. Nors kalbos apie garsios poros santykių krizę sklando jau seniai – dar praeitą savaitę J. Morkūnas visas kalbas apie skyrybas neigė ir kalbėdamas su spauda tikino, jog myli savo žmoną, vaikus ir visi gandai yra iš piršto laužti. 

Kalbos apie skyrybas pradėjo sklisti dėl to, kad pora viešumoje jau kurį laiką rodydavosi atskirai, tačiau, kaip teigė Jogaila, tai jie darė sąmoningai ir nematė reikalo viešai demonstruoti santykių. 

Indrė ir Jogaila Morkūnai sekmadienį pakrikštijo savo dukrą Barborą Mariją. / Irmanto Gelūno nuotr.
Indrė ir Jogaila Morkūnai sekmadienį pakrikštijo savo dukrą Barborą Mariją. / Irmanto Gelūno nuotr.

Indrė ir Jogaila augina du vaikus: 2016 metų kovą gimusią Mariją Barborą ir pernai gimusį Aleksandrą. Iš ankstesnių santykių Jogaila turi sūnų Adomą.

Vestuves Indrė ir Jogaila atšoko 2015 metų rugsėjo 5-ąją Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje. Ištaiginga puota su 150 svečių vyko Vilniaus oro uoste. Apie 150 svečių prieš sėsdami prie vaišių stalų turėjo galimybę paskraidyti specialiai vestuvėms užsakytu lėktuvu, kuris virš sostinės apylinkių skrido širdies formos trajektorija.

Iš karto po vestuvių Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė kibo į darbus, o medaus mėnesio išvyko po kelių savaičių. Medų jaunavedžiai kopinėjo kelionėje po Aziją.

Naujausi straipsniai