Skiriasi Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis: „16 metų augome kartu“

Jurgis ir Erica Didžiuliai / Fotobanko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kurį laiką sklandžiusios kalbos apie dainininkų Ericos Jennings (41) ir Jurgio Didžiulio (41) šeimos krizę pasitvirtino – pora suka skirtingais keliais.

Dar gegužės pabaigoje Žmonės.lt susisiekus su J.Didžiuliu ir pasiteiravus apie skyrybas, muzikantas šių kalbų nepatvirtino, o paklaustas, ar jiedu su žmona Erica – vis dar kartu, tepasakė, kad neturi ką pakomentuoti šiuo klausimu.

Praėjus keliems mėnesiams – liepos 15-ąją – apie skyrybas feisbuke pranešė pati Erica Jennings.

Kad ir kaip vienas kitą mylėtume, kaip pora mes išaugome skirtingomis kryptimis.

„16 metų augome kartu. Mylėjome, mylėjomės, kūrėme muziką, paleidome į pasaulį nuostabius ir gražius vaikus, juokėmės, verkėme, dalinomės begale nepamirštamų akimirkų. Patyrėme daugybę iššūkių ir iškovojome daugybę pergalių. Kartu.

Vis dėlto, kad ir kaip vienas kitą mylėtume, kad ir kaip rūpintumėmės vienas kito gerove, kaip pora mes išaugome skirtingomis kryptimis.

Nepaisant to, mes visada išliksime vieninga šeima. Visada būsime šalia, kai vienam iš mūsų reikės palaikymo. O nuo šiol mūsų tikslas – tapti geriausiais kokiais tik įmanoma draugais ir tėvais“, – feisbuke rašė Erica, pasidalijusi ir keliomis savo šeimos fotografijomis.

16 metų augome kartu. Mylėjome, mylėjomės, kūrėme muziką, paleidome į pasaulį nuostabius ir gražius vaikus, juokėmės,...

Posted by Erica Jennings on 2021 m. liepos 15 d., ketvirtadienis

Įrašu apie skyrybas bei nuotraukomis socialiniame tinkle pasidalijo ir Jurgis Didžiulis.

Jurgis yra Kolumbijos garbės konsulas Lietuvoje, muzikantas, dainų kūrėjas ir atlikėjas. Su grupe „InCulto“ 2010 m. jis atstovavo Lietuvai didžiajame „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Erica – ne mažiau garsi muzikantė Lietuvoje, dainavo populiarioje grupėje „Skamp“. 2001 metais „Skamp“ su daina „You Got Style“ dalyvavo didžiojoje „Eurovizijoje“. Dabar E.Jennings siekia solinės karjeros, veda pokalbių laidą.

16 years we grew together. We loved, made love, made music, created beautiful amazing children, laughed, cried, shared...

Posted by Jurgis DID on 2021 m. liepos 15 d., ketvirtadienis

Neretai viena tvirčiausių pramogų pasaulio porų tituluoti Erica ir Jurgis iki santuokos kartu buvo kelis metus, o šiemet žiemą minėjo 14-ąsias santuokos metines.

2019-aisiais duodami interviu apie šeimyninį gyvenimą, dainininkai prisipažino, kad jų santykiams išbandymų niekada netrūko.

„Kartais atrodo, kad esame labai tvirti, tačiau reikia pripažinti, jog yra buvę visko. Net labai sudėtingų momentų. Būna, kartais atrodo, kad viskas tuoj subyrės, bet tada pamanai – o gal dar pasistengiam trupučiuką?“, – apie tarpusavio santykius laidoje „Raudonas kilimas“  tąkart kalbėjo Jurgis.

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis/Asmeninio archyvo nuotr.

Pora augina tris vaikus – sūnus Praną Emilijų ir Antaną bei dukterį Gaią Marią.

Žmonės.lt primena, kad Erica ir Jurgis susituokė 2007 metų vasarį Kolumbijoje. Po kelių dienų jaunavedžiai grįžo į Lietuvą – čia jie iškėlė vestuvių vakarėlį televizijos bokšto kavinėje, kurioje susirinko apie šimtą artimųjų ir bičiulių.

Šiomis dienomis tai jau antra žinia apie garsios poros skyrybas. Liepos 14-ąją Viktoras ir Živilė Diawaros socialiniame tinkle prisipažino, kad po 19 metų suka skirtingais keliais.

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis (41 nuotr.)
+35
Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis festivalyje „Burning Man“ (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau