Skiriasi Daiva Lialytė ir Arūnas Pemkus: įtariamas smurtas artimoje aplinkoje

Daiva Lialytė ir Artūras Pempkus / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-30 19:14
Žinoma sostinės verslininkų pora – bendrovės „Integrity PR“ direktorė Daiva Lialytė (51) ir verslo konsultantas Arūnas Pemkus (60) – suka skirtingais keliais.

Pranešama, kad ryšių su visuomene specialistė Daiva Lialytė ir verslo konsultantas Arūnas Pemkus skirtingais keliais suka dėl nesutarimų bei smurto šeimoje.

Portalas Žmonės.lt susisiekė su  Daiva Lialyte. „Atsiprašau, bet tikrai nekomentuosiu. Tai yra skaudi tema, skirta ne viešumui“, – Žmonės.lt sakė susigraudinusi D.Lialytė.

Smurtinis konfliktas šeimos namuose įvyko rugsėjo pradžioje, incidentas yra užfiksuotas Vilniaus policijoje, praneša naujienų portalas lrytas.lt 

Vis dėlto, Arūnas Pemkus portalui Žmonės.lt informacijos apie skyrybas ir smurto atvejį namuose – nepatvirtino. 

„Nesuprantu, iš kur kilo visi šitie gandai, todėl tikrai nekomentuosiu asmeninių šeimos dalykų.  Nekomentavau apie savo vestuves, vaikų gimimus ar kitus asmeninius reikalus. Tai – ne mano praktika“, – Žmonės.lt sakė jis.

Tačiau vėlų trečiadienio vakarą Daiva Lialytė keipėsi į savo draugus feisbuke: „Yra toks nuostabus japoniškas Kintsugi metodas – auksu sulipdyti sudužusį indą ir paversti jį dar puikesniu. Deja, mūsų porai tai nepavyko. Labai prašau visų suprasti šio skausmingo įvykio privatumą ir jį gerbti.“

Naujausi straipsniai