Skelbiamas nostalgiškai stilingas rudens sezonas: atverkite mamų ir močiučių spintas

„kARTu“ pristato sezono naujienas/Ievos Rudžionytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-30 11:44
Unikalų stilių puoselėjančioms Lietuvos moterims – moderniai elegantiškos šaltojo sezono stiliaus gairės.

 „kARTu” prekės ženklo įkūrėja ir kūrybos vadovė I. Jasinskė sako, kad ieškant unikalių aprangos aksesuarų šį rudenį ir žiemą ypatingai taiklu atverti savo mamų ar močiučių spintas. „Tas visiems mums puikiai pažįstamas pasakymas, kad mada tam tikra prasme sukasi ratu, išties turi tiesos. Šį rudenį ant podiumų matome ypatingai daug stiliaus akcentų ir aksesuarų, kurie mūsų mamoms tikrai sukeltų nostalgiją ir primintų jų jaunystės metus”.

Dizainerės gimtajame mieste Kaune įamžintuose kadruose pagrindiniu įvaizdžio akcentu tampa, žinoma, rankinė, tačiau taip pat pastebimi ir tokie vintažinį prieskonį suteikiantys aksesuarai kaip lankelis, klasikinio kirpimo lietpaltis, unikaliais raštais puoštos senovinės skaros. „Svarbu tai, kad šie nostalgija įkvepiantys įvaizdžiai nėra tiesiog suvaidinti. Sakykime, nuotraukose matomas platus smėlinis lietpaltis išties yra fotosesiją įamžinusios fotografės močiutės išlaikytas rūbas, o vieni bene pagrindinių aksesuarų  – nuostabiai gražios skaros taip pat atkeliavo iš kitos kolegės močiutės kolekcijos. Paprašyta paskolinti ji apsidžiaugusi mums pririnko daugiau negu keletą”, – šypsosi I. Jasinskė. „Norėjosi autentikos. Manau, svarbu ne mėgdžioti, o atrasti iš naujo. Tai ypač aktualu šiame perdėto vartojimo pasaulyje.”

Kalbant apie spalvų pritaikymą ir sezoniškumą, kūrybos vadovė išreiškia tvirtą nuomonę. „Ši pasenusi taisyklė vasarą rengtis spalvingai, o žiemą tamsiai turėtų būti užmiršta jau labai seniai. Nustembu kaskart išgirdusi, kad moterys vis dar nedrįsta žiemą nešioti, sakykime, ryškiai raudonos rankinės. Bet kodėl gi ne? Šiomis niekuo neparemtomis nuostatomis mados pasaulyje seniai nebesivadovaujama, kaip, tiesa, nyksta ir pačio sezoniškumo sąvoka.”  I. Jasinskė pamini, kad net ir rudens/žiemos sezonui skirtose kolekcijose pastebėsite ypatingai ryškių sprendimų, plonų medžiagų ir akį traukiančių aksesuarų. Dizainerė sako, kad ruduo – kaip tik puikus metas spalvomis džiuginti pilkas miesto gatves.

Temos:

Naujiena Stilius

Naujausi straipsniai