Skausmingą veido procedūrą išbandžiusi Gerda Stiklickienė: „Visi norime pristabdyti senėjimą“

Gerda Stiklickienė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iš karto po Naujųjų eteryje – realių pokyčių laida „Grožio mėnuo“, kurios herojais tapo pramogų pasaulio įžymybės. „TV Pagalba“ žvaigždė Gerda Stiklickienė, renginių vedėja ir humoristė Violeta Mičiulienė bei dainininkė Vilija Matačiūnaitė – tai tik dalis garsenybių, kurios pasiryžo savo išvaizdą patobulinti atsiduodamos į profesionalių grožio specialistų, sporto trenerių ir stilistų rankas.

Vasarą plastikos chirurgų pagalba nosį patobulinusi „TV Pagalba“ žvaigždė, dainininkė G.Stiklickienė tikina, kad šiuolaikinė medicina leidžia sustabdyti senėjimo procesą, todėl ilgai įkalbinėti dalyvauti šioje laidoje jos nereikėjo.

„Man pasiūlė labai fainas procedūras, apie kurias aš buvau šiek tiek girdėjusi, bet niekada nesidomėjau plačiau ir nebuvau to išbandžiusi. Visi mes norime pristabdyti senėjimo procesą, ką padaryti yra sunku, tačiau šiuolaikinė medicina leidžia tai įgyvendinti. Jei tik moteris gali sau tą leisti, tai kodėl ne?“, – šypsodamasi klausė G.Stiklickienė. Moteris atskleidė, kad laidoje jai buvo atlikta itin skausminga procedūra – kraujo plazmos injekcijos į veidą.

„Į šį projektą ėjau šiek tiek bijodama, kad neįvyktų kaip toje reklamoje – „Kartą paragavęs, negali sustoti“. Nes aš tokia azartiška. Užsimanysiu dar čia patobulinti, o dabar ten, o po to ten, – juokdamasi kalbėjo renginių ir televizijos laidų vedėja, humoristė V.Mičiulienė. – Iš pradžių galvojau: „O Dieve, kur aš čia įžengiau, kas čia į mane žiūri iš to veidrodžio?“. Bet nieko neatsisakiau, ką man pasiūlė specialistai. Apturėjau labai smagų mėnesį, gražų nuotykį.“

Violeta Mičiulienė / TV3 nuotr.

Laidos kūrėjai skelbia, kad naujo projekto žiūrovai išvys 8 įžymybių išvaizdos ir stiliaus pokyčius. Kiekvienoje laidoje televizijos žiūrovų lauks vieno žinomo atlikėjo, garsaus teatro, televizijos ir kino aktoriaus, komiko, laidų vedėjo ar kitos žvaigždės vieno mėnesio dienoraštis, kuriame bus užfiksuoti visi jų pokyčiai.

Laida „Grožio mėnuo“ (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau