Skaudžiausios šių metų netektys Holivude

Robinas Williamsas, Peaches Geldof, Philipas Seymouras Hoffmanas ir L'Wren Scott / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-01 13:03
Šį savaitgalį prisimenami visi mirusieji, o skaudžių netekčių šiais metais netrūko ir Holivude. Žmonės.lt primena, kokių charizmatiškų asmenybių šiais metais neteko pramogų ir mados pasaulis.

ROBINAS WILLIAMSAS (1951–2014)

Visame pasaulyje žinomas ir mylimas komikas iš gyvenimo pasitraukė rugpjūčio 11-ąją savo namuose. Jau kurį laiką prieš mirtį aktorius kankinosi nuo depresijos, jį taip pat labai slėgė diagnozuota Parkinsono liga. Našle liko trečioji Robino Williamso žmona grafikos dizainerė Susan Schneider. Iš ankstesnių dviejų santuokų aktorius turėjo tris jau suaugusius vaikus: sūnus Zachary ir Cody bei dukrą Zeldą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

PHILIPAS SEYMORAS HOFFMANAS (1967–2014)

„Oskaro“ laureatas Philipas Seymouras Hoffmanas tapo dar viena narkotikų auka. Pirmą kartą reabilitacijos klinikoje jis gydėsi būdamas vos 22-ejų, o po to net 23-ejus metus visiškai nevartojo alkoholio ir narkotikų. Vis tik maždaug prieš dvejus metus aktorius nebeatsilaikė pagundai ir vėl pradėjo vartoti kvaišalus. Aktorius dar bandė gydytis reabilitacijos klinikoje, tačiau kovoti su priklausomybe darėsi vis sunkiau ir sunkiau.

Vasario 2-ąją jis buvo rastas negyvas savo bute Manhatane – aktorius perdozavo narkotikų. Po jo mirties paaiškėjo, kad jis neseniai buvo nutraukęs beveik 15 metų trukusius santykius su savo trijų vaikų motina kostiumų dizainere Mimi O'Donnell – moteris nebegalėjo taikstytis su mylimo vyro priklausomybe ir nenorėjo, kad mažamečiai vaikai augtų namuose, kuriuose yra narkomanas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

OSCARAS DE LA RENTA (1932–2014)

Dominikos Respublikoje gimęs ir JAV gyvenęs bei kūręs dizaineris mirė spalio 20-ąją. Talentingasis mados kūrėjas mirė praėjus vos savaitė po to, kai išėjo į pensiją – savo mados namų vairą jis perleido dizaineriui Peteriui Coppingui. Oscaras de la Renta intensyviai dirbo kol turėjo jėgų – dar rugsėjo pradžioje per Niujorko mados savaitę buvo pristatyta jo kurta kolekcija. Nuo 2006-ųjų Oscaras de la Renta kovojo su vėžiu, tačiau pernai jis sakė įveikęs šią ligą. Tiksli dizainerio mirties priežastis neskelbiama.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

L'WREN SCOTT (1964–2014)

Britų dizainerė ir ilgametė rokerio Micko Jaggerio mylimoji L'Wren Scott iš gyvenimo pasitraukė kovo 17-ąją. Moteris pasikorė savo bute Manhatane, kuomet jos mylimasis buvo išvykęs koncertuoti į Australiją. Po L'Wren Scott mirties paaiškėjo, kad jau kurį laiką ją kamavo milijoninės skolos, o nors jos kuriamus drabužius ir nešiojo garsenybės, tačiau tarp paprastų moterų jie nebuvo populiarūs – tai ją labai slėgė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

JOAN RIVERS (1933–2014)

Žinoma komikė Joan Rivers mirė rugsėjo 4-ąją. 81-erių moteris rugpjūčio pabaigoje atsigulė į ligoninę dėl balso stygų operacijos, tačiau po komplikacijų jai prireikė dirbtinai sukelti komą. Pažadinta iš komos moteris buvo prijungta prie gyvybės palaikymo aparato, tačiau atsigauti jai taip ir nepavyko. Joan Rivers savo testamente tiksliai nurodė, kaip nori būti palaidota, o artimieji atsižvelgė į jos pageidavimus – komikės laidotuvės virto kone didžiuliu šou su raudonu kilimu ir būriu garsenybių.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

PEACHES GELDOF (1989–2014)

Garsaus muzikanto Bobo Geldofo duktė Peaches Geldof mirė balandžio 7-ąją – ji rasta negyva savo namuose. Šalia mirusios Peaches Geldof kelias valandas vienas pats išbuvo dar nė metų neturėjęs jos sūnelis Phaedra. Du mažamečius berniukus auginusi Peaches Geldof viešai skelbėsi, esą metė vartoti narkotikus, su kuriais problemų turėjo paauglystėje, tačiau po jos mirties paaiškėjo, kad tai tebuvo melas. Nuo narkotikų perdozavimo mirė ir Peaches Geldof mama Paula Yates.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

SHIRLEY TEMPLE (1928–2014)

Holivudo legenda Shirley Temple mirė vasario 10-ąją savo namuose, apsupta artimųjų. Ši talentinga aktorė, dainininkė ir šokėja vaidino vienuose iš populiariausių Amerikos filmų nuo 1935-ųjų, kai jai sukako septyneri metai, iki 1938-ųjų. Nors jos kaip aktorės karjera buvo labai trumpa, tačiau ji visam laikui įėjo į kino istoriją. Baigusi vaidinti ji tapo aktyvi politikė ir užėmė kelis diplomatinius postus, įskaitant ambasadorės Čekoslovakijoje devintojo dešimtmečio pabaigoje.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama