Skandalo epicentre atsidūrusi Asta Baukutė: „Man jau ieško kapo duobės“

Asta Baukutė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-15 11:01
Praėjusį savaitgalį Lietuvos visuomenę sukrėtė skandalas, kurio epicentre atsidūrė aktorė Asta Baukutė. Vienoje nacionalinio transliuotojo pramoginėje laidoje nesuvaldžiusi savo emocijų moteris parodė itin dviprasmišką, Adolfą Hitlerį vaizduojantį gestą. Atvirame interviu gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ aktorė prisipažins, kad praėjusi savaitė jai buvo viena sunkiausių gyvenime.

Kilus skandalui socialiniuose tinkluose įsiliepsnojo arši diskusija, laida, kurioje pasirodė A.Baukutė, buvo nutraukta, o ši istorija sulaukė atgarsio ir užsienio spaudoje. Vieni smerkė Astą, kiti bandė ją pateisinti.

Aktorė sutiko atvirai papasakoti apie incidentą ir įvykius po jo.

„Savijauta yra labai sunki. Aš esu moteris, toks pats žmogus kaip ir visi. Kad raminamuosius gėriau irgi neslėpsiu“, – išskirtiniame interviu gyvenimo būdo laidoje prisipažins A.Baukutė.

„Aš visų labai atsiprašau, tai buvo nesusipratimas. Taip, iškėliau ranką. Labai atsiprašau, kad kažkas įžvelgė tai, kas man net į galvą neatėjo. Atsiprašau už tą nesusipratimą, kuris įvyko. Tai yra bendra visų klaida, tai yra ne vieno žmogaus klaida. Ir aš už visus atsiprašau“, – sekmadienio vakarą laidoje visų Lietuvos žmonių atsiprašys A.Baukutė.

Laidos „Raudonas kilimas“ nuotr.
Laidos „Raudonas kilimas“ nuotr.

Garsi moteris prisipažins, kad dėl kilusio skandalo, kurio ji nepamirš niekada, sulaukė ir grasinančių žinučių: „Nužudyti, sušaudyti kaip žydę... Visokių yra. Kiek supratau, man jau kažkas ieško kapo duobės“.

Antroji laidos istorija ne ką mažiau intriguojanti ir jaudinanti. Jos herojus – žinomas atlikėjas Radži leisis į neeilinę kelionę – dainininkas lankysis Ukrainoje ir Rusijoje, kur pirmą kartą po senelio mirties aplankys jo kapą, o jo močiutė atskleis, kokios griežtos taisyklės galioja romų namuose.

Laidos „Raudonas kilimas“ nuotr.
Laidos „Raudonas kilimas“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai