Skandalingojo „Playboy“ modelio išjuokta apkūni moteris viešai prabilo apie patirtą traumą

Žmonės.lt fotomontažas / Vida Press/ Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Vyresnio amžiaus moteris, kuri visai neseniai patyrė didžiulę psichologinę traumą, po to, kai viešame duše, esančiame sporto klube, ją nufotografavo ir nuotrauką paviešino seksualus „Playboy“ modelis Dani Mathers (30) viešai perdavė savo žodžius“, - praneša „New York Post“.

Septyniasdešimtmetės jausmus išklausė ir paskelbė Los Andželo advokatas, dirbęs prie šios bylos. Iki šiol stengiamasi išlaikyti moters privatumą ir saugoti jos tapatybę, tad prieš kameras ji niekuomet nestos.

„Kalbėjausi su ja dieną po bylos nagrinėjimo. Norėjosi išgirsti, ką ji apie tai mano. Ji tikrai pažeminta.“- sakė Mike'as Feueris.

Advokatas teigė, kad jei teismas būtų priėmęs sprendimą nepalankų senjorei, ši būtų sprendimą apskundusi. Palengvėjo, kai tokių priemonių imtis neteko.

Dani Mathers / Vida Press nuotr.

Moters manymu, modelis pelnytai sulaukė 30 dienų viešųjų darbų nuosprendžio už tai, kad paviešino jos nuotrauką su prierašu: „Jeigu aš negaliu to nematyti, tai jūs negalite irgi“.

Už viešą pasityčiojimą Dani Mathers buvo nulinčiuota ne tik internautų. Amžiuje, kuriame patyčios stabdomos įvairiausias būdais, tokį jos išsišokimą neigiamai įvertino ir teismas.

Nors nukentėjusiai moteriai turtinė žala atlyginta vos 60 dolerių (jai reikėjo naujos kuprinės, iškilo grėsmė, kad dėl jos moterį gatvėje gali kažkas atpažinti, todėl visų, asociacijas keliančių daiktų ji atsikratė), bet patirta moralinė žala – niekuomet nebus atpirkta.

Po pasaulį sukrėtusio skandalo, vienoje laidoje Dani Mathers prisipažino negalinti atsiprašyti asmeniškai, tačiau norinti taikos. „Nesitikiu, kad kada nors ji mane mėgs, bet prašau atleidimo“, - kalbėjo „Playboy“ žvaigždė.

Skaitykite daugiau