Skandalingojo Harvey Weinsteino žmonos gyvenimas – bijo išeiti iš namų

Gerogina Chapman / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-26 18:18
Skandalingojo prodiuserio Harvey Weinsteino (65) žmona Georgina CHAPMAN (41) paliko savo vyrą ir viešai užjaučia jo įskaudintas moteris. Tik ar tai išgelbės jos verslą?

Dar visai neseniai šios britės gyvenimas atrodė tobulas – įtakingas ir turtingas vyras, mieli vaikai, klestintis verslas. Tačiau dabar Georgina Chapman bijo išeiti iš namų – 15 milijonų JAV dolerių kainuojančio būsto Niujorko Vest Vilidže, kur slepiasi su atžalomis – India Pearl (7) ir Dashielliu (4). Ypač baiminasi dėl vaikų, kurie nesunkiai gali tapti taikiniu tiems, kas nori atkeršyti tėvui. O tokių kasdien vis daugėja... Kaip žurnalistams teigė vienas anonimu panoręs likti bičiulis, Georgina Chapman jaučia, kad jos gyvenimą aukštyn kojomis verčiantis košmaras nenurims dar labai ilgai. Todėl ketina mažyliams samdyti privačius pedagogus ir psichoterapeutus, puikiai suprasdama, kad be jų išsiversti, deja, nepavyks.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nesibaigiančiu košmaru Georginos Chapman gyvenimas virto spalio pradžioje, kai iš dienraščio „The New York Times“ pasaulis sužinojo, jog įtakingas ir visų liaupsinamas prodiuseris Harvey Weinsteinas per karjerą seksualiai išnaudojo dešimtis moterų ir tai darė net savo vaikų miegamuosiuose. Jei tikėtume prodiuserio žmonos bičiuliais, iki tol ji jautėsi mylima, todėl apie vyrą sklandančiais gandais netikėjo ir tolerantiškai reagavo net į retkarčiais išsiveržiančią jo agresiją bei įžūlų flirtą su kitomis dailiosios lyties atstovėmis. Tai, kad sutuoktiniui pareikšti kaltinimai dėl seksualinio priekabiavimo nebuvo laužti iš piršto, ją tiesiog sugniuždė.

Ir ne tik emociškai. Juk būtent Harvey savo sutuoktinei su bičiule Keren Craig (41) padėjo 2004-aisias įkurtą kompaniją „Marchesa“ iškelti iki holivudinių aukštumų. Deja, kaip neseniai paaiškėjo, ne tik finansiškai, bet ir be skrupulų naudodamasis savo įtaka – reikalaudamas, kad žvaigždės per didžiąsias apdovanojimų ceremonijas vilkėtų būtent jo žmonos kurtomis suknelėmis. Ir tokių pavyzdžių – toli gražu ne vienas: Renée Zellweger, Felicity Huffman ir kitos, apie kurias dar nespėjome išgirsti. Ar Georgina Champman tai žinojo? Žiniasklaida tuo neabejoja ir vis garsiau kalba, kad pati Chapman ir Weinsteino santuoka buvo veikiau „verslo sandoris“. Vis daugiau tų, kurie dar neseniai liaupsino „Marchesa“ suknelių grožį, siūlo kompaniją boikotuoti. Dėl kilusio skandalo jau teko atšaukti 2018-ųjų pavasario–vasaros kolekcijos pristatymą. Nebenori su „Marchesa“ dirbti ir partneriai – tarkime, juvelyrikos kompanija „Helzberg Diamonds“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau Keren Craig taip lengvai pasiduoti neketina. Jos pasamdyti viešųjų ryšių atstovai bando apeliuoti į likusių „Marchesa“ gerbėjų sąžinę tikindami, jog pati Georgina yra skrupulų neturinčio Weinsteino auka, todėl negalima jos bausti už sutuoktinio nuodėmes. Esą gimusi ir augusi turtingoje britų šeimoje (mama – žurnalistė, tėvas – milijonierius, ekologiškos kavos kompanijos „Percol“ bendraturtis) Georgina už Harvey Weinsteino tekėjo ne norėdama pasinaudoti jo įtaka, o iš meilės. Juk ir „Marchesa“ kompaniją britė, kurios turtas prieš santuoką buvo vertinamas apie 20 milijonų JAV dolerių, įkūrė dar prieš tapdama garsiojo prodiuserio žmona. Maža to, neveiklumu jos tikrai neapkaltinsi – augino vaikus, rūpinosi savo įmone ir plušėjo vienoje iš labai populiarių televizijos laidų „Project Runway“. Tiesa, laidą, kuria veda buvęs supermodelis Heidi Klum, prodiusavo ne kas kitas, o pats Weinsteinas...

Vos kilus skandalui, Georgina žadėjo likti su vyru ir padėti „tapti geresniu žmogumi“. Tačiau matydama vis gausėjančią nuskriaustųjų armiją esą suprato, kad niekuo šiam žmogui padėti nebegali. Vis dėlto skeptikai abejoja, ar viešą laišką, užjaučiantį Weisnteino aukas, Georgina parašė vedama nuoširdaus pasibaisėjimo ir apgailestavimo – veikiau jau bandydama gelbėti savo kailį. Juolab kad per skyrybas turi galimybę gauti mažiausiai pusę jo 300 milijonų dolerių vertinamo turto, todėl turėdama tiek pinigų galės sukurti naujus mados namus, kurių švaraus vardo nebeteps jokie praeities šešėliai. Žinoma, jei pavyks išsiskirti. Mat Weinsteinas į žmonos sprendimą jį palikti reagavo labai ramiai: „Esu atsakingas už tą skausmą, kurį suteikiau šeimai. Kilus skandalui mes su ja nuoširdžiai pasikalbėjome ir aš pats patariau elgtis taip, kaip liepia jos širdis. Be to, tikiu, kad pabendravęs su specialistais ir pasigydęs reabilitacijos klinikose tapsiu geresniu žmogumi ir galėsime su Georgina viską pradėti iš naujo.“

Ir tai turbūt visai tikėtinas šios istorijos tęsinys. Nors praėjusią savaitę tabloidai pranešė, jog nutarusi skirtis Georgina su vyru esą bendrauja tik per advokatus, galiausiai paaiškėjo, kad jie ir toliau puikiai sutaria ir kone kasdien telefonu aptaria vaikų reikalus. O gal ne tik vaikų?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai