Skandalingoji Miley Cyrus atsisakė svaigalų ir atvertė naują gyvenimo puslapį: „Dabar esu visiškai švari!“

Miley Cyrus / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-05 19:46
Pastaruosius metus dainininkė Miley Cyrus praleido agituodama legalizuoti marihuaną. Ji puošėsi kanapių lapais išpieštais drabužiais, kūrė dainas apie suktinės rūkymą ir net surūkė vieną per Europos muzikos apdovanojimus. Tačiau šiandien Miley stengiasi gyventi visiškai kitaip.

„Skamba beprotiškai, bet aš nerūkiau žolės tris savaites. Tai ilgiausias laiko tarpas, kurį ištvėriau be suktinės, – leidiniui „Billboard“ sakė M. Cyrus. – Man patinka, kai mane supa žmonės, dėl kurių norėčiau būti geresnė, atviresnė. Pradėjau pastebėti, kad tai negali būti tie, kurie yra apsvaigę. Aš atsisakiau ir alkoholio. Dabar esu visiškai švari!“

Jau ilgą laiką interviu nedalijusi Miley prabilo ir apie asmeninį gyvenimą – prieš metus dainininkė susitaikė su buvusiu sužadėtiniu Liamu Hemsworthu.

„Man labai reikėjo pasikeisti. Keistis su žmogumi, kuris visai nesikeičia, yra pernelyg sunku“, – nutrauktų sužadėtuvių priežastis įvardijo M. Cyrus.

Ji su mylimuoju susipažino 2010-aisiais filmo „The Last Song“ filmavimo aikštelėje. Tuomet Miley tebebuvo ilgakasė paauglių dievaitė. Susitikinėdama su Liamu dainininkė pradėjo keistis. Miley troško atsikratyti saldaus „Disney“ įvaizdžio, todėl ėmė elgtis provokuojančiai, rūkyti marihuaną ir t.t.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Pasikeitęs mylimosios įvaizdis nepatiko Liamui ir pora ėmė vis dažniau kivirčytis. 2013-aisiais jiedu nutraukė sužadėtuves. Liamas ir Miley iš naujo atrado vienas kitą 2016-aisiais balandį.

„Mums reikėjo iš naujo vienas kitą įsimylėti“, – sakė Miley.

„Billboard“ praneša, kad po kelerius metus trukusios pertraukos gegužės 11-ąją Miley pristatys naują dainą. Ją M. Cyrus parašyti įkvėpė meilė Liamui.

„Jei prieš trejus metus būtumėte pasakę, kad aš parašysiu tokią dainą, niekada nebūčiau patikėjusi“, – per interviu kalbėjo Miley.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai