Skandalingoji Jevgenija Teliženko tapo mama – susilaukė dukters Kyros

Jevgenija Teliženko / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-18 14:35
Seksualumo bombas Lietuvoje sprogdinusi, buvusi grupės „Dileira“ narė Jevgenija Teliženko dabar yra mama: seksualias fotosesijas pakeitė malonios motinystės problemos.

Šį pirmadienio vakarą KK2 laidoje per LNK dainininkė atviraus, kad planuoti vaikelį pradėjo labai netikėtai, su vyru nuvykusi į Kiprą.

„Viskas prasidėjo praeitą vasarą, su vyru nuvažiavome į Kiprą ir ten pamatėme, kad visi aplink su šeimomis, o mes buvome dviese ir mus pasidarė liūdna... Pagalvojome, kad jei turėtume vaikelį – būtų smagiau“, – atviravo J. Teliženko.

Šeima ilgai nedelsė – nulėkė į viešbučio kambarį ir iškart ėjo prie reikalo: „Šeima be vaikų – ne šeima, tai pradėjome planuoti ir taip gavosi, kad suplanavome ten iš pirmo karto“.

„Grįžusi nusipirkau nėštumo testą ir voilà! Žiuriu, kad esu nėščia“, – džiaugėsi dainininkė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jevgenija pripažįsta, kad būdama nėščia tapo labai nervinga. Paklausta, ar sudaužė bent vieną lėkštę, pripažino, kad namuose krito ir lėkštės ir puodeliai. Tačiau Jevgenija laidoje pripažins, kad vyras buvo labai geras – į lovą nešė tortus.

„Neprašiau, kad 12 nakties tortus vežtų, bet buvau nervinga, bet vyras nepyksta. Viskas vardan vaikelio“, – sakė J. Teliženko.

Nors Jevgenija labai bijojo, bet gimdymas buvo labai sėkmingas. Jaunoji mama nustebo, kad ji puikiai moka vaiką vystyti, žindyti. Instinktai veikia puikiai!

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Kai gimė vaikelis, tai viską mokėjau, atsirado tie instinktai, žinau kaip paimti, kaip nešioti, kaip maitinti“, – džiaugsmais dalinosi Jevgenija.

Kadangi mergytė buvo pradėta Kipre, ji buvo pavadinta vardu Kyra: „Tokį vardą davėme, nes vaikelį pradėjome Kipre. Kipras turi graikiškos kultūros, o tas vardas yra būtent graikišas.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Plačiau apie Jevgenijos Teliženko gyvenimą žiūrėkite šį pirmadienio vakarą 19.30 val. per LNK laidoje KK2.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai