Skandalingoji grupė „Little Big“ atsisakė dalyvauti Rusijos „Eurovizijos“ atrankos finale

„Little Big“/„Warner Music“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-08 19:42
Pirmadienio vakarą Rusijos vyko „Eurovizijos“ atrankos finalas. Praėjusiais metais kelialapį į didįjį konkursą iškovojusi skandalingoji reivo grupė „Little Big“ artėjant pasirodymui pranešė netikėtą žinią – šiemet ji atsisako galimybės kovoti dėl kelialapio į Roterdamą.

Apie sprendimą nedalyvauti šių metų „Eurovizijos“ atrankos finale grupė paskelbė savo socialinių tinklų paskyroje. 

„Mes nedalyvausime „Eurovizijos 2021“ konkurse. Manome, kad Rusijoje yra daugybė talentingų ir unikalių menininkų, tad kiekvienas iš jų nusipelno būti pastebėtas ten. Dėkojame mūsų gerbėjams tiek Rusijoje, tiek ir užsienyje už palaikymą. Tai mums daug reiškia.

Dėl jūsų „UNO“ muzikinis vaizdo įrašas turi daugiausiai peržiūrų „Eurovizijos“ dainų konkurso „YouTube“ kanalo istorijoje! Linkime kuo geriausios kloties visoms „Eurovizijoje 2021“ dalyvaujančioms šalims. Jūsų „Little Big“, – rašoma grupės socialinių tinklų paskyroje.

„Little Big“ yra Rusijos Sankt-Peterburgo reivo grupė, sprogdinanti šokių aikšteles ne tik Rusijoje, bet ir užsienyje. Internetiniu virusu tapusią grupę puikiai pažįsta Jungtinių Amerikos Valstijų, Ispanijos, Kanados, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir kitų šalių gyventojai. Lietuvoje grupė taip pat turi didelį gerbėjų ratą – čia ne kartą rengė koncertus.

„Little Big“ vaizdo klipai peržiūrėti daugiau kaip 2 milijardus kartų, o kūrinys „Skibidi“ tapo populiariausiu vaizdo įrašu Rusijos „Youtube“ platformoje – jis peržiūrėtas daugiau kaip 500 mln. kartų. Jų praėjusių metų singlas „Uno“ tapo dar vienu rekordininku – klipas tapo žiūrimiausiu „Eurovizijos“ dainų konkurso „YouTube“ kanalo vaizdo įrašu. „Uno“ peržiūrėtas net 187 mln. kartų.

Naujausi straipsniai