Skandalingo filmo apie Michaelą Jacksoną prodiuseris: „Tikiu, kad jis seksualiai išnaudojo daug daugiau vaikų nei parodėme“

Muzikantas Michaelas Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš keletą savaičių debiutavęs šokiruojantis dokumentinis filmas „Leaving Neverland“ apie Michaelą Jacksoną sukėlė tokią audrą, kokios šou pasaulis dar nėra matęs. Kai du vyrai filmo kūrėjams galiausiai ryžosi atskleisti žadą atimančius faktus apie tai, kaip dainininkas juos seksualiai išnaudojo, kuomet jie tebuvo nekalti vaikai, teliko laiko klausimas kada prabils ir kiti nuskriaustieji.

Skandalingą dokumentinį filmą kūręs prodiuseris Danas Reedas sako per filmavimus išgirdęs tiek liudijimų ir istorijų iš pagrindinių filmo herojų bei kitų pašnekovų, kad jam neliko jokių abejonių, jog Michaelas Jacksonas slėpė daug purvinų paslapčių.


„Šis filmas ne tiek apie M. Jacksoną, kiek apie neįtikėtinai kruopščiai slėptą seksualinį vaikų išnaudojimą ir prievartą, bei kaip visa tai paveikė naivių mažamečių bei jų šeimų gyvenimus. Esu tikras, kad per visą savo pedofilo karjerą pop karalius seksualiai išnaudojo gerokai daugiau mažamečių berniukų nei parodėme. Neabejoju, kad ši dokumentika paskatins prabilti ir juos“, – sako „Leaving Neverland“ prodiuseris D. Reedas.

Kūrėjas teigia, kad M. Jacksono fanai mėgsta posakį „melas bėga sprintus, o tiesa – maratonus“. „Šis filmas yra ne kas kita, o pats maratono įkarštis. Faktai jau išlindo į dienos šviesą, o anksčiau ar vėliau susidėlios ir visas paveikslas. Visa tai, ką M. Jacksonas taip atkakliai slėpė naudodamasis savo populiarumo galia“, – sako D. Reedas. 

Tiesa, populiarumo svertai veikia iki šiol. Nemažai liudijusių filmui norėjo likti nežinomi, o tie, kurie sutiko prabilti viešai sakė jaučiantys didelę baimę dėl to, ką jiems gali padaryti visi įtakingi žmonės iš M. Jacksono fondo, jo šeimos ar prisiekusių gerbėjų gretų.
Tačiau nepaisant to, du vyrai – Wade'as Robsonas ir Jamesas Safechuckas – kurie kadaise buvo garsiojo dainininko numylėtiniai, vis tik išdrįso atsiverti ir iškloti, kas iš tiesų vyko už uždarų M. Jacksono vilos durų.

Detalūs pasakojimai apie tai, kaip dainininkas vertė berniukus kartu su juo miegoti, užsiimti seksu, žiūrėti pornografiją ir kitaip gašliai tenkinti jo seksualinius poreikius, kartu su gudriai naudojama strategija kaip visa tai išlaikyti paslaptyje, apnuogino juodžiausią dainininko pusę. Visa tai išgirdęs šou pasaulis per naktį skilo į dvi dalis, užvirdamas tikrą pragarą tarp ginančių garsųjį dainininką ir smerkiančių jį.

Skaitykite daugiau