Skandalingas Halle Berry gyvenimas – viena iš priežasčių, kodėl aktorė rečiau kviečiama filmuotis

Halle Berry / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-13 08:00
Prieš devynerius metus teismas atmetė kai kuriuos Halle Berry (53) kaltinimus, kuriuos, kovodama dėl dukters Nahlos (11), aktorė iškėlė buvusiam mylimajam Gabrieliui Aubry (43). Bet dabar jie išvydo dienos šviesą.

Vargu ar šis faktas nudžiugino Berry. Kuluaruose ir taip šnekama, kad pernelyg skandalingas asmeninis gyvenimas – viena iš priežasčių, kodėl aktorė rečiau kviečiama filmuotis. Pastarasis jos darbas filme „Džonas Vikas 3“ neatgaivino karjeros, kaip tikėtasi, tiesa, ateinančiais metais turėtų pasirodyti pačios Berry, kaip režisierės, debiutas – juosta „Bruised“, kurioje ji taip pat atliks ir pagrindinį vaidmenį.

Žinoma, aktorė vis dar labai graži ir puikios sportinės formos – net pametusiame galvą dėl sveiko gyvenimo būdo Holivude Berry treniruotės yra legenda. Tačiau kritikai ir kino žurnalistai teigia, kad nuo darbo 2010-ųjų juostoje „Frankie&Alice“ („Frenkė ir Elis“), už kurį buvo nominuota „Auksiniam gaubliui“, aktorė nesukūrė nė vieno išties įsimintino vaidmens.

O dėl asmeninio gyvenimo – 2016 metų gruodį išsiskyrusi su vyru prancūzų aktoriumi Olivier Martinezu (53), Berry viena augina ir jųdviejų sūnų Maceo (6), ir dukrą Nahlą, kurios susilaukė su Aubry. O juk su Gabrieliu viskas prasidėjo taip gražiai: 2005-ųjų lapkritį „Versace“ fotosesijoje susipažinę modelis ir aktorė penkerius metus atrodė sukurti vienas kitam, susilaukė pirmagimės. Berry visada atrodė puikiai ir dešimties metų skirtumas nė nekrito į akis.

Kai mergytei sukako dveji, pora paskelbė apie išsiskyrimą ir labai greitai didelė meilė virto didele neapykanta. Viskas dar labiau komplikavosi, kai pradėjusi susitikinėti su Martinezu Berry panoro persikelti su dukra į Prancūziją, o Aubry kategoriškai nesutiko skirtis su dukra.

2014 metais nedraugiška kova, kurioje, be kita ko, buvo ir dviejų vyrų muštynės bei teisę artintis ribojantys teismo nurodymai, ir Martinezo grasinimas nužudyti konkurentą, baigėsi draugišku susitarimu: Berry turėjo skirti apie 15 tūkstančių eurų per mėnesį vaiko pinigų buvusiajam, išmokėti susikaupusią skolą – 105 tūkstančius eurų – ir atlyginti 270 tūkstančių eurų išlaidas advokatams.

Ne itin gražų procesą neseniai priminė interneto svetainė „Radar Online“, paskelbdama teismo dokumentus, iš kurių matyti, kad, stengdamasi pasiekti savo, aktorė nesirinko priemonių. Pavyzdžiui, juose teigiama, kad kilęs iš devynių vaikų, vaikystę praleidęs keliose globėjų šeimose Aubry turėjęs intymių seksualinio pobūdžio santykių su vienu iš savo šeimos narių. O jų sukelta trauma buvusi viena iš priežasčių, kodėl nesusiklostė jo ir Berry intymus gyvenimas. Jei tikėtum Halle, po šešių mėnesių draugystės sekso tarp jų beveik nebeliko.

„Gabrielis atsisakė prisiimti atsakomybę dėl mūsų nesklandumų. Jis peikė mano kūną žemindamas mane kaip moterį. Galiausiai man pavyko įtikinti jį drauge kreiptis į psichoterapeutą“, – cituojama Berry. Aktorė minėjo ir Aubry depresiją, ir nerimo priepuolius, skundėsi rasiniais įžeidimais ir nenoru pripažinti, kad jo duktė – dviejų rasių atstovė.

Savo tikslo – parodyti, kad buvęs mylimasis nevertas būti dukters globėju, – aktorė nepasiekė Aubry advokato reikalavimu. „Radar Online“ minėti kaltinimai buvo išbraukti iš teismo protokolo kaip nepagrįsti, neįrodomi bei pažeidžiantys gydytojo ir paciento konfidencialumą. Nahla bendrauja su tėčiu, o praėjusiais metais trejetas buvo nufotografuotas kartu stadione Los Andžele. Retkarčiais į fotografų akiratį pakliūva ir Berry su abiem vaikais. Bet apskritai ji visada nuožmiai saugojo atžalas nuo nepageidaujamo dėmesio ir saugumas buvo vienas iš motyvų, kodėl norėjo išsivežti Nahlą į Paryžių. Nerasi vaikų nuotraukų ir aktorės instagrame.

Halle Berry apskritai ne itin mėgsta viešumą. Pernai žurnalo „In Style“ skiltyje ji rašė, kad geriausias darbas – būti mama, o jos vaikams nerūpi, ką ji veikia, peržengusi namų slenkstį. Nahlai tik mokyklos draugės atskleidė, kad jos mama – garsi aktorė, o Maceo iki šiol nesupranta, kodėl kiti žmonės kartais keistai reaguoja, kai jis su mama ir sesute pasirodo viešumoje. Jei dėl ko nors aktorė ir gailisi, tai dėl to, kad nesusilaukė daugiau vaikų: pradėjusi anksčiau, būtų galėjusi turėti penketą. O jei nebūtų dariusi kino karjeros, būtų galėjusi tapti tobula pakaitine motina.

Naujausi straipsniai