Skandalingai sugrįžęs festivalis „Roko naktys“ vyks ir 2015-aisiais

Festivalio „Roko naktys“ akimirka / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-11 10:50
Praėjusiais metais su dideliu vėju į Lietuvos festivalių areną sugrįžusios „Roko naktys“ tapo tikru išbandymu gerbėjams. Užsitvirtinęs jų ištikimą meilę legendinis festivalis bus rengiamas ir kitą vasarą. Šiandien pasirodė pirmieji bilietai.

Festivalio „Roko naktys“ organizatoriai patvirtina, kad ir kitą vasarą jis įvyks. „Praėjusiais metais įsitikinome, kad šis festivalis yra labai pasiilgtas. Ir tie tūkstančiai žmonių, kurie suvažiavo į Zaraso ežero salą, labai nostalgiškai ir iš visos širdies džiaugėsi „Roko naktimis“, – sako legendinio festivalio organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka. – Nors rugpjūčio vidurio naktys nebuvo karštos, visi užsidegėm geru roku ir puikiai praleidome laiką. Tai įkvepia tęsti darbus ir kitąmet sugrįžti su dar daugiau energijos.“

Kitų metų festivalyje „Roko naktys 2015“ iš tiesų bus galima tikėtis dar daugiau karščio, nes jis  įvyks keliom savaitėm anksčiau, liepos 31 – rupjūčio 1 dienomis. Į Zaraso salą atvykę festivaliautojai galės mėgautis ne tik roku, bet ir aktyviomis pramogomis ar ežero atgaiva.

Praėjusiais metais sugrįžęs renginys subūrė visas mylimiausias Lietuvos ir užsienio sunkiosios muzikos grupes. Zaraso ežero saloje vykusiame festivalyje koncertavo tokie roko monstrai kaip „Breed 77“ iš Gibraltaro, buvęs „Iron Maiden“ vokalistas iš Didžiosios Britanijos Blaze Bayley, Šveicarijos folkmetalo žvaigždės „Eluveitie“, latvių grupė „Laime Pilniga“, Johny Stalker iš Estijos. Roko fiestoje taip pat siautėjo lietuviai SBS, „Katedra“, „Rebelheart“, „Thundertale“, BIX, „Soul Stealer“ su Jeronimu Miliumi, „Minor Modesty“ su Česlovu Gabaliu ir kiti.

Muzikantai džiaugėsi ir pašėlusiais gerbėjais, ir komfortiška atmosfera užkulisiuose, o B.Bayley „Roko naktis“ pavadino „neabejotinai vienu geriausių roko festivalių Europoje“.
Šiandien prekyboje pasirodę pirmieji festivalio „Roko naktys 2015“ bilietai kainuoja tik 79 litus (22,88 euro), į šią kainą įskaičiuota ir vieta palapinei. Vėliau bilietai brangs. Juos platina „Tiketa“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai