„Skamp“ surengė pasirodymą sunkvežimyje: grojo važinėdami Vilniaus gatvėmis

„Skamp“ surengė pasirodymą sunkvežimyje / Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-19 19:40
Veiklos dvidešimtmetį šiemet švenčianti grupė „Skamp“ šiandien, Gatvės muzikos dienos metu surengė netikėtą koncertą po Vilniaus senamiestį važinėjančiame krovininiame automobilyje.

Kartu su būriu draugų „skampai“ Erica Jennings, Viktoras Diawara ir Vilius Alesius keliavo nuo Nacionalinio operos ir baleto teatro iki Tymo turgaus, o išskirtinio pasirodymo metu atliko populiariausias savo dainas bei naujausią singlą „Nemiegančios naktys“.

Manto Repečkos nuotr.
Manto Repečkos nuotr.

Valandą trukęs „Skamp“ vakarėlis sunkvežimyje – spontaniška, grupės dvidešimtmečio proga kilusi idėja, kurią įgyvendinti padėjo Vilniaus miesto Savivaldybė bei krovininį automobilį renginiui parūpinusi transporto ir logistikos kompanija „Girteka logistics“.

Toks išskirtinis ir netikėtas pasirodymas – ne pirmas „Skamp“ karjeroje. Panašiai buvo pristatyta ir prieš dvidešimtmetį išleista daina „Summertime“, vis dar išliekanti vienu populiariausių grupės kūrinių.

Visus metus gimtadienį švęsti nusprendę „Skamp“ dvidešimtmečio projektų maratoną baigs gruodžio 26 dieną. Antrą Kalėdų dieną grupė surengs koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje kur su trenksmu paminės savo jubiliejų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai