„Skamp“ šį savaitgalį koncertuos Dubline ir Londone

„Skamp“ / Marlos Singer nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-17 16:44
Laikydamiesi taisyklės „Jei neturi, ką pasakyti, geriau iš viso nieko nesakyk“, „Skamp“ įkvėpti naujų garsų, muzikos srovių įsiveržia ir atakuoja dainomis, rizikuojančiomis tapti jų naujausiais hitais. Su Marlos Singer režisuotu klipu „Good Girl Gone Bad“ bei „This Generation“ trijulė įrodė, kad dar ne laikas juos nurašyti.

Mados ir muzikos tendencijų vedami su nauja programa „Skamp“ šį savaitgalį pasirodys Dubline ir Londone.

Trijulė paklausta, kaip įvardintų jų atliekamą muziką, teigia, kad tai sunku apibūdinti žodžiais. „Skamp“ reikia išgirsti, kad suprastum. Geriausias žodis, nusakantis jų muziką, galėtų būti „eklektika“. Nemažą indėlį pokyčiams padarė „Loftas“ ir per jį, kaip per pereinamąjį kambarį, praėjusi gausybė įvairių muzikos žanrų, kurie turbūt ir buvo tas įkvėpimo šaltinis, padaręs įtaką naujiesiems singlams.

Be Dublino pasirodymo, kuriame nestigs ir gerai žinomų hitų, atsišviežinę atlikėjai prisiminti jų auksinius metus kvies ir Londono gyventojus. Multikultūriškame mieste, kuriame gyvena bemaž visų šalių gyventojai, tame tarpe ir nemažai muzikantų, trijulė žada ir ypatingų svečių iš Didžiosios Britanijos, su kuriais jie įrašinėja naujus kūrinius. Sekmadienį. Būk ten!

„Skamp“ koncertai:

  • DUBLINE: rugsėjo 20 d., klube „The Grand Social“
  • LONDONE: rugsėjo 21 d., klube „The Garage“
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai