„Skamp“ kartu su ilgamečiu draugu pristato dainą ir vaizdo klipą

„Skamp“ ir Tomas Krivickas-Psichas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-17 10:35
Vakar tiesioginėje „X Faktoriaus“ transliacijoje įvyko „Skamp“ kūrinio „Neišeik“ premjera, kurioje dalyvavo ir dainos autorius Tomas Krivickas-Psichas specialiai šia proga atvykęs iš Amsterdamo. O jau šiandien kompanija pristato ir šviežutėlį dainos vaizdo klipą.

„Neišeik“ sukūriau gana seniai, po ar „Akvariumo“ metu (realybės šou, kuriame Tomas dalyvavo 2002 m. – aut. past.)... Jaučiau, kad reikėjo kažką sukurti, tai ėmiau ir sukūriau... kažką“, – šypsosi saviironijos nestokojantis Tomas Krivickas-Psichas.

Pasak „Skamp“ vokalistės Ericos Jennings, ši daina jai ir kitiems grupės nariams – Viliui Alesiui ir Viktorui Diawarai – seniai labai patiko: „Jau kurį laiką norėjome ją įrašyti kartu su Tomu, tik nebuvo progos. O šiemet jis buvo trumpam grįžęs į Lietuvą, į mūsų bendros pažįstamos gimtadienį, ten ir sutarėme, kad atėjo laikas ir reikia keliauti kartu į studiją.“

Netrukus gimė ir vaizdo klipas šiais dainai, kurio scenarijų sukūrė režisierius Artas Belikovas kartu su „Skamp“ nariu Viktoru Diawara, o pagrindinį vaidmenį jame atliko aktorė Saulė Sakalauskaitė.

Dar viena proga išgirsti „Skamp“ ir Psichą

Dvidešimtmetį švenčianti grupė „Skamp“ ir dainų kūrėjas Psichas kartu turi dar vieną kūrinį pavadinimu „Fishy“ iš „Green“ albumo. Kompanija pažįstama jau gana seniai, tačiau nė vienas neatseka, nuo kada tiksliai.

„Nepamenu, kada susipažinome, bet ryškiai atsimenu, kai pirmą kartą juos pamačiau. Tai įvyko tuometiniame kino teatre „Lietuva“. Visi trys tokie gražūs ir pasipuošę ėjo į kažkokį filmą. Aš, aišku, labiausiai žiūrėjau į Ericą“, – prisiminimais su šypsena veide dalinasi T. Krivickas.

Jau kurį laiką Tomas gyvena Olandijos sostinėje Amsterdame ir į Lietuvą grįžta tik kartkartėmis. Tačiau Erica Jennings išduoda, kad jubiliejiniame „Skamp“ koncerte Psichas taip pat dalyvaus. Be jo klausytojų laukia ir daugiau netikėtų svečių ant scenos. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai