Skaivos Kraujalės taksas atsigauna po operacijos: „Buvau išsigandusi, bet jis stiprus vyrukas“

Skaiva Kraujalė ir šuo Versalis / Asmeninė ir Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Skaivos Kraujalės namuose – džiugios emocijos. Radijo laidų vedėjos taksas Versalis atsigauna po neseniai atliktos operacijos komplikacijų.

Vyriausiam Skaivos Kraujalės augintiniui, 6,5 metų takso veislės šuniui Versaliui buvo atlikta šlapimo pūslės akmenų šalinimo operacija, po kurios pasireiškė komplikacijos. Vis dėlto, S.Kraujalė teigė, kad Versalio būklė po truputį gerėja.​

Skaiva su taksais Versaliu ir Marseliu / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Jam buvo daryta šlapimo pūslės akmenų šalinimo operacija, po kurios pasireiškė komplikacijos: temperatūra, vėmimas, apatija. Veterinarai sako palaukti, kol pagerės. Šiandien situacija pradėjo gerėti, ačiū dievui. Belieka laukti, kol viskas susitvarkys“, – Žmonės.lt pasakojo ji.

Paklausta, dėl kokių priežasčių susidarė akmenys, S.Kraujalė teigė, kad kaltas gali būti amžius, mityba, sutrikusi medžiagų apykaita.

„Daug kam ši problema atsiranda. Net ir jauniems šunims būna, o katinams ypač dažnai“, – sakė ji.

Žinia apie Versalį S.Kraujalė pasidalijo ir socialiniame tinkle. „Buvau išsigandus, bet jis stiprus vyrukas, žino, kad jo šeimininkė be jo negali, ir ryžtingai kapstosi bei jau vizgina uodegą“, – rašė S.Kraujalė.

Skaiva su taksais Versaliu ir Marseliu / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau