Skaiva Kraujalė patarė, kaip išsirinkti šunį: kada pirkti, o kada paimti iš prieglaudos?

Skaiva Kraujalė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-18 16:28
Radijo laidų vedėja, žurnalistė Skaiva Jasevičiūtė patarė, kaip ieškantiems augintinio pasirinkti šunį. Anot jos, sprendžiant, pirkti šunį ar priglausti gyvenantį prieglaudoje, reikia atsižvelgti į vieną svarbų aspektą.

S.Kraujalė kartu su savo taksų veislės šuniu Ruoniu vasarą lankėsi akcijos „Padėkime gyvūnams“ starto renginyje.

Kartu su augintiniu Skaiva tapo šio renginio vedėjais. „Ruonis – mano nykštukinis šokoladinis taksas. Iš visų šunų gausos jis buvo parinktas tikriausiai todėl, kad jam labiausiai patinka renginiai. Jis puikiai reaguoja į darbą kartu“, – Žmonės.lt sakė Skaiva.

Tai ne pirmas kartas, kai renginį ji vedė su tokia kompanija: „Nepamirškime ir to, kad Marselis kelerius metus su manimi dirbo televizijoje, kur buvo didesnė žvaigždė nei aš pati... Nei man, nei mano taksams tai nėra svetima.“

Akcijos rengėjai siekia padėti beglobiams gyvūnams. O Skaiva ar turi ką bendro su gyvūnų prieglaudomis?

„Kai su savo taksais laimime skirtingose parodose, dažnai būname apdovanojami šunų ėdalu. Visą jį atiduodu gyvūnų prieglaudoms. Kaskart stengiuosi taip palepinti beglobius. Manau, kad jiems to maisto reikia labiau, jis labai svarbus ir norint rasti naujus namus“, – sakė Skaiva.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta, ar pati, augindama tiek šunų, nesvarsto priglausti dar vieno, beglobio, S.Kraujalė ragina visus pasvarstyti.

„Yra du svarbūs dalykai, į kuriuos žmonės turėtų atkreipti dėmesį. Mano nuomone, žmogus, norintis tiesiog turėti draugą, nekreipiantis dėmesį į veislę, jos savybes, turėtų rinktis šunelį iš prieglaudos. Tada turėtų gerą draugą namuose, kuris dar ir būtų dėkingas už išgelbėtą gyvybę ir pagerintas gyvenimo sąlygas. O tie, kurie nori turėti konkrečios veislės atstovą, turėtų kreiptis į tikrą veislyną, kuris dirba ties tos veislės gerinimu, o ne ieškoti tarpinio varianto – pirkti veislinį be dokumentų. Nereikėtų blaškytis.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai