Skaiva Kraujalė apie Monikos Šalčiūtės vaizdo įrašą: „Depresija tai ne pažliumbimas lovoje“

Monka Šalčiūtė ir Skaiva Jasevičiūtė / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-01 14:20
Monika Šalčiūtė pirmadienį su savo gerbėjais pasidalino kraupiu vaizdo įrašu. Mergina įkėlė filmuotą medžiagą, kaip ji sėdi ant lovos ir verkia rėkdama nesavu balsu. Monika jau ne kartą kalbėdama užsiminė apie ją kamuojančią depresiją, tačiau Skaivai toks jos pareiškimas pasirodė neįtikinamas.

Socialiniame tinkle ji pasidalino įrašu, kuriame išdėstė savo mintis. Skaiva įsitikinusi, kad depresija sergantis žmogus apie savo jausmus mažiausiai norėtų kalbėti socialiniuose tinkluose. Neva viešinant panašaus pobūdžio medžiagą reiktų susimąstyti apie tai,kad depresija – rimta liga, o ne būsena.

„Taip ši mergina yra fenomenas, tačiau kartais lazdą perlenkia. Dabar pastebėjau madinga paskelbti, kad tau yra depresija. Arba šviest kitus, kad depresija yra liga, o ne būsena. Tačiau bet kuris žmogus iš tiesų kada nors savo gyvenime susidūręs su depresija supras, kad nu nėra tada nei laiko nei ypatingai noro nufilmuot save verkiantį ir dėt į socialinius tinklus. Depresija tai ne pažliumbimas lovoje, „Instagram“ filtras ir gerbėjų „like'ai“, tai būsena, kada reikia rimtos pagalbos iš medikų, o ne sekėjų“, – feisbuke rašė Skaiva.

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Šalčiūtė pašiurpino gerbėjus: naujame vaizdo įraše ji verkia ir užrėkia nesavu balsu

Šį Skaivos įrašą pakomentavo ir dainininkė Monika Linkytė. 

„Gal to depresija ir nepavadinsi, bet kad tikru, rimtu psichiniu sutrikimu turi tai tikrai... nu faktas. Ir čia ne juokais aš. Nes tas perdėtas dėmesio siekimas irgi yra kai galvelėj truputį šarabanai susisukę. Apie daugelį kitų jos poelgių net nešneku, kurie irgi sveiku protu nepaaiškinami. Tai labai linkiu greit atrasti specialistą, kuris rimtai užsiimtų“, – mintis dalijosi M.Linkytė.

Ir taip kiekvieną vakarą #hurt

A video posted by Monika Šalčiūtė (@monika_salciute) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama