Skaiva Jasevičiūtė skiriasi su vyru Artūru Kraujaliu

Skaiva Jasevičiūtė ir Artūras Kraujalis / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-09 14:09
Kurį laiką sklandžiusios kalbos apie radijo ir televizijos laidų vedėjos Skaivos Jasevičiūtės (38) šeimą ištikusią krizę patvirtintos oficialiai – žinomos moters santuoka subyrėjo praėjus penkeriems metams po vestuvių.

Sutuoktinių Skaivos Kraujalės ir Artūro Kraujalio skyrybų prašymas pasiekė Vilniaus miesto apylinkės teismą. Pora skiriasi bendru sutarimu.

Žmonės.lt susisiekė su Skaiva, tačiau ji skyrybų komentuoti nepanoro. Apie savo asmeninio gyvenimo permainas moteris nekalbėjo ir seniau. Socialinių tinklų sekėjai jau prieš kurį laiką pastebėjo, kad Skaiva nebeprisistato vyro pavarde kaip anksčiau. 

S.Jasevičiūtės ir verslininko A.Kraujalio vestuvės įvyko 2015-ųjų spalį, po beveik trejų pažinties metų. Pora susituokė viename Vilniaus senamiesčio kiemelių. Jaunavedžių žiedus tąsyk nešė Skaivos taksas Versalis.

„Tiek aš, tiek mano vyras nesame praktikuojantys katalikai – nesilankome bažnyčioje taip dažnai, kad galėtume be veidmainystės ten tuoktis. Be to, nei mano, nei jo šeima mūsų nespaudė tuoktis bažnyčioje, taigi ir pasirinkome civilinę santuoką“, – Žmonės.lt tuomet sakė nuotaka. Po vestuvių ji pasirinko vyro pavardę – tapo Skaiva Kraujale.

Naujausi straipsniai