Skaitytojos tema: Vitos Jakutienės feisbuko draugai pasinaudoję jos vardu reikalauja pinigų

Vita Jakutienė / NOX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-11 13:57
Garsenybės kartais susiduria ne tik su maloniu ir pageidaujamu dėmesiu: žinomų žmonių vardu pasinaudoję sukčiai ieško sau naudos. Žmonės.lt pasiekė skaitytojos Tomos P. laiškas, kuriame moteris teigia, kad susidūrė su nepažįstamąja, apsimetančia grupės „Naujos pupytės“ nare Vita Jakutiene – pasinaudodama žinomu vardu klastūnė siekia gauti materialios naudos.

„Su telefoniniais sukčiais susiduria nemažai žmonių, bet šioje situacijoje, manau, žmonės jau nejaučia ribų ir juokauja tokiais dalykais... Gavau pranešimą nuo nežinomo numerio su tekstu „kur mano pinigai“ – nekreipiau į jį dėmesio, tačiau tai pasikartojo dar tos pačios dienos vakarą... Paskambino kažkokia moteris ir prisistatė žinoma dainininke Vita Pliadyte-Jakutiene, „Naujų pupyčių“ grupės nare“, – laiške Žmonės.lt redakcijai situaciją pasakojo skaitytoja Toma.

Ji pasakoja nepatikėjusi, kad iš tiesų skambina Vita, mat šios asmeniškai nepažinojo. Anot Tomos, žinutės ir skambučiai iš minėto nežinomo numerio nesiliovė, tačiau ji neatsiliepinėjo ir nebeatrašinėjo.

Paskambino kažkokia moteris ir prisistatė žinoma dainininke Vita Pliadyte-Jakutiene, „Naujų pupyčių“ grupės nare...

„Buvo labai įdomu, kodėl man skambina? Tai pradėjo kartotis vos ne kiekvieną dieną. Kreipiausi į savo draugę, dirbančią policijoje: išsiaiškino, kad jaunimas, turintis drauguose Vitą Pliadytę, sugalvojo pasinaudoti jos vardu  – tiesiog užeidami į jos draugų sąrašą rasdavo žmogų, pas kurį feisbuke nurodytas telefono numeris“, – dėsto skaitytoja.

Moteris nerimauja, kad turbūt ne ji viena galėjo pakliūti į tokias pinkles ir sulaukti panašių skambučių ir žinučių reikalaujant pinigų.

„Ko gero, atsirastų ir daugiau žmonių, kurie susidūrė su tokiu sukčiavimu. Labai norėčiau, kad kiti žmonės neliktų abejingi ir pasidalintų savo informacija“, – viliasi Toma, tikėdamasi perspėti žmones nebūti patikliems.

Gal ir jums teko atsidurti tokioje situacijoje, kuomet sukčiai, prisidengę žinomo žmogaus vardu, bandė apgauti siekdami naudos? Patirtimi pasidalinkite komentaruose.

TAIP PAT SKAITYKITE: Scenoje nuo rudens nebesirodančios „Naujos pupytės“ neigia, kad grupė subyrėjo

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai