Skaitykite naująjį žurnalo „Ji“ numerį!

Ji31 virselis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-02 16:11
Vasara – geriausias laikas pasirūpinti savo sveikata, nes gamta mums dovanoja begalę vitaminingų gėrybių. Norite sustiprinti imunitetą? Per dieną suvalgykite bent obuolį. Kamuoja virškinimo sistemos negalavimai? Į valgiaraštį įtraukite kriaušių. Norėtųsi numesti keletą nereikalingų kilogramų? Skubėkite į turgų aviečių! Ne veltui rugpjūtį soduose užderantis derlius vadinamas supervaisiais!

Kokie ir kuo naudingiausi, sužinosite atsivertusios 31-ojo žurnalo „Ji“ numerio temąVasaros dovana – supervaisiai!“.

Šįkart svečiuose restorano „Numan“, kuris pateko į geriausiųjų penketuką Lietuvoje, virtuvės šefas Matas Paulinas. Pašaukimą gaminti atradęs buvęs krepšininkas sako, kad kartais reikia išeiti iš komforto zonos, atsidurti kitoje aplinkoje, kad suprastum, ko nori, pažintum save. „Dešimt metų blaškiausi po pasaulį, o, pasirodo, kad visa tai, ko man reikia ir ieškau, yra šalia, gimtajame mieste...“ Plačiau apie tai skaitykite interviu „Kai nustoji vaikytis fortūną, ji pati ateina“.

„Apie save teko girdėti tokių paskalų, kad mirk iš juoko: kad man padaryta ne viena plastinė operacija, kad miegu ant pinigų maišo. Sako, iš „teliko“ neišlipi, turbūt gerai moka. O kad tas pačias laidas kartoja, niekam nė motais...“, – atvirauja aktorė, renginių vedėja Kristina Kazlauskaitė. Kokią muziką ji mėgsta, ko nepakenčia, sužinosite atsivertę rubriką „Taip ir ne“.

Dėl laiko stygiaus, įtampos darbe ir šeimoje nuolatos patiriate stresą? Nenustebkite, jei veido oda pradės pleiskanoti, ją nusės spuogeliai, o nagai ims lūžinėti. Nenumokite ranka į šiuos perspėjamuosius organizmo ženklus – galbūt metas stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūną. Kaip įtampa veikia oda, plaukus, išvaizdą ir ką daryti, patarimų rasite straipsnyje „Stresas – grožio priešas“.

Tobulėjant technologijoms, būdų, padedančių džiaugtis akinama šypsena ir baltais dantimis, atsiranda begalė. Pasidomėjome, kokiais atvejais užtenka juos tik balinti, o kada veiksmingesnės kitos priemonės, kokie jų pliusai ir minusai. UAB „Fabrica Dentis“ gydytojos odontologės Justės Savickienės patarimų ieškokite straipsnyje „Holivudinė šypsena“.

Nors ortopedai perspėja, kad negalinčios gyventi be batelių aukštais kulnais yra potencialios jų pacientės, be jų neišsiverčia nė viena moteris. Kone kiekvienos spintoje rasime aukštakulnius ir gal net ne vieną porą. Kaip juos derinti, išsirinkti pagal figūrą ir kodėl nerekomenduojama jų nešioti ilgą laiką, skaitykite straipsnį „Aukštakulnius avi tikros moterys“.

Meilę tarp vyro ir moters galima suklasifikuoti į meilę draugystę, meilę romantiką ir meilę prisirišimą, o santykių vystymąsi įsivaizduoti kaip piramidę, kurią sudaro trys sistemos: vyras gerbėjas, vyras mylimasis ir vyras vyras. Visos šios dalys veikia tiek atskirai, tiek kartu, juk tarp vyro ir moters tuo pat metu gali būti ir draugystė, ir aistra, ir prisirišimas, o kartais tik aistra. Plačiau apie tai – straipsnis „Nuo flirto iki meilės“.

Mėgstančioms keliauti siūlome virtualią kelionę po levandomis kvepiantį Provansą. Keliaujant po Pietų Prancūziją laikas tarsi sustoja. Mažų miestelių žavesys, raminančiai banguojantys levandų laukai, pakelės vynuogynai, romantiškos pilys, svaiginantys vyšnių sodai... Nuostabusis Provansas žadina vaizduotę, užburia savo elegancija, subtiliais skoniais ir nepamirštamais aromatais. Daugiau įspūdžių – rubrikoje „Kelionės“.

Na, o mėgstančios gaminti, ypač su grybais, siūlome nepraleisti rubrikos „VIRTUVĖ / 4 receptai su grybais“. Išmėginkite voveraičių sriubą, pyragą ir daug kitų patiekalų, kurie kiekvieną privers pirštelius apsilaižyti…

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai