Skaitykite naująjį žurnalo „Edita“ numerį

Žurnalo „Edita“ viršelis / Redakcijos archyv.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Birželį „Editos“ skaitytojos mėgaujasi sezoninėmis uogomis. Dovana visoms mėgstančioms gaminti ir smaguriauti – 24 psl. patiekalų su uogomis receptų. Nuo desertų iki salotų.

Kvepiančios rasotos pievos ir braškės, gaivus šalto deserto skonis burnoje, plunksniniai debesys, ant smilgos suvertos žemuogės, mažylio šypsena ir mylimojo bučinys – akimirkos, kurias kaip uogas norisi suberti į stiklainį ir užsukti žiemai. Išnaudokime jas, mėgaukimės tuo, ką dovanoja vasara. Iš gardžių sezoninių uogų pasigaminkime saldžių pyragėlių, gaivių naminių ledų, pikantiškų pagardų ir vitaminų gausių salotų.

Ko dar norisi vasarą? Jaustis gražiai ir... tam sugaišti kuo mažiau laiko. Juk laukia jūra, kopos, saulė, jaukūs ir linksmi vakarai artimųjų ir draugų kompanijoje, jaudinančios išvykos. Ir, nors graži moteris pirmiausiai yra laiminga moteris, makiažas ir drabužiai ne mažiau svarbūs gerai mūsų išvaizdai ir savijautai. Taigi, šio mėnesio „Editoje“ rasite šiltojo sezono grožio paruoštukę: trys universalūs, paprasti makiažo ir aprangos stiliai (laisvalaikiui, į darbą ir šventei). Pasirodo geram stiliui sukurti nereikalinga makiažo priemonių pilna kosmetinė ir drabužių prikimšta spinta.

Ir dar – apie vidinį grožį. Savo istoriją mums papasakojo projekto „Šokoladas sielai“, skatinančio skleistis moteriškumą, įkūrėja Rūta Banionytė. Ieškodama laimės Rūta apkeliavo pasaulį, spėjo pagyventi Afrikos gentyse, dirbo modeliu Europos sostinėse, ištekėjo už turtuolio Los Andžele, tačiau pilnatvę rado... savyje. „Vieną dieną, kai jaučiausi labai nusivylusi gyvenimu, draugė pasiūlė atlikti moteriškumo praktiką, kuri vadinosi „Aš – karalienė“. Po 10 minučių praktikos mano būsena pasikeitė. Kai išmokau daugiau moteriškumo praktikų, nustojau daryti vyriškus darbus, prisiimti visą šeimos atsakomybę. Auganti meilė sau ir savo kūnui man padėjo išsigydyti daugybę negalavimų, nustojau tenkinti kitų poreikius ir lipti per save.“

Taigi, mielosios, kartas nuo karto verta prisiminti – dažniausiai viskas, ko mums reikia, yra visai šalia.

Skaitykite daugiau