Skaistės Steikūnaitės dukra „Lietuvos balsas. Vaikai“ scenoje sugraudino Mantą Jankavičių

„Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyvė Patricija ir Mantas Jankavičius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-09 18:52
Jau šį sekmadienio vakarą LNK eteryje įvyks paskutinė „Lietuvos balsas. Vaikai“ laida iki didžiojo finalo. Keturi finalistai jau aiškūs – kartu su Donatu įspūdingus šou jau ruošia išskirtiniu stiliumi pasižyminčios Dominyka ir Amelija, o su Monique – stiprų vokalą turinti Atėnė bei Lėja, talentinga Ispanijoje garsaus didžėjaus dukra.

Šį vakarą du savo finalistus ateis eilė išsirinkti Mantui Jankavičiui. Penkiolika Manto komandos dalyvių suskirstyti į trejetus susikaus scenoje trikovose. Iš kiekvieno trejeto mokytojas turės išsirinkti po vieną dalyvį, kuris iškart keliaus dainuoti į pusfinalį. Štai čia mokytojo lauks sudėtingiausias sprendimas – iš penkių stipriausių savo komandos narių išsirinkti vos du, su kuriais bandys nugalėti trečiąjį projekto sezoną.

Laidoje netrūks ne tik profesionaliai paruoštų vaikų pasirodymų, bet ir jautrių akimirkų. Vienas stipriausių vakaro šou – trijų merginų: antrą kartą projekte dalyvaujančios Aistės, Anastasijos ir buvusios praeityje ryškios atlikėjos Skaistės Steikūnaitės dukros Patricijos. Kad jis trys stipriausios komandos dalyvės – tai pripažins ir pats projekto mokytojas.

„Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyvė Patricija
„Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyvė Patricija

„Jeigu aš būčiau prodiuseris ir netingėčiau dirbti, aš pasiimčiau jas prodiusuoti kaip grupę. Aš nežinau, ką reikės daryti, kai man reikės išsirinkti vieną iš jų. Bet aš neįsivaizduoju jų atskirai, jos man tikra grupė, jos privalo būti trise ir tai yra šio pasirodymo stiprybė. Tai yra mano karališkas trejetas, kurį aš formavau nepaisant to, kad žinojau, kad visos trys gali būti ir pusfinalyje, ir finale. Nepaisant to, dėl reginio, dėl stipraus pasirodymo aukojau visas tris merginas“, − laidoje pripažins Mantas Jankavičius.

Tačiau labiau už visus lūkesčius pateisinusį mergaičių pasirodymą, Mantą ir visus mokytojus scenoje sukrės dalyvės ištarti žodžiai. Dėkodama už suteiktą progą būti scenoje ir užmegztą artimą ryšį su mokytoju, praeityje garsios atlikėjos bei buvusios „Naujosios pupytės“ grupė narės Skaistės Steikūnaitės dukra Patricija pravirks, o savo žodžiais sugraudins ir Mantą Jankavičių.

Mantas Jankavičius
Mantas Jankavičius

„Aš labai noriu padėkoti visiems trims mokytojams už tai, kad man atsisukote, aš be jūsų niekada nebūčiau turėjusi progos stovėti ant scenos. Mantai, ačiū jums labai, jūs man kaip tėtis, nes aš tėčio neturiu...“, − ant scenos jautrią kalbą pradės mamos pėdomis sekti svajojanti Patricija.

Kodėl scenoje taip susigraudins Patricija, ar žinomos atlikėjos dukrai pavyks patekti į pusfinalį, o gal net į finalą ir kas taps paskutiniais dviem trečiojo sezono finalistais, kurie su Mantu Jankavičiumi kovos dėl nugalėtojo titulo, žiūrėkite jau šį sekmadienio vakarą 19.30 val. per LNK.

Naujausi straipsniai