Skaistė Steikūnaitė: „Nesu įsipainiojusi į jokią nusikalstamą veiklą“

Skaistė Steikūnaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-24 14:12
Žiniasklaidą apskriejusi žinia apie buvusios „Olialia“ mergaitės Marinos Bui meilę šiuo metu kalinčiam nusikalstamos „Agurkinių“ gaujos lyderiui Sauliui Velečkai neapsiėjo be atgarsių – pasirodo, jį policijai išdavęs „Agurkinių“ grupuotės narys Aurelijus Perminas poruojamas su kita buvusia „Olialia“ mergaite, šiuo metu grupėje „Naujos pupytės“ koncertuojančia Skaiste Steikūnaite.

Pati Skaistė Žmonės.lt teigė, kad apie savo asmeninį gyvenimą ji niekada nepasakojo ir nenori to daryti dabar. Paklausta, kaip jaučiasi atsidūrusi dviejų didžiausių priešų istorijoje, atlikėja tikino, kad pati niekaip nėra susijusi su nusikalstamu pasauliu, todėl jos prie „Agurkinių“ išvis nereikėtų minėti.

„Pasakojami kažkokie gandai, kažkokios nuotrupos... Pati esu šokiruota dėl tokių kalbų. Nesu įsipainiojusi į jokią nusikalstamą veiklą. Jeigu vyksta kažkieno kažkokie reikalai, tai prie ko čia moteris? Moterys tokiose situacijose išvis ne prie ko. Esu įkišta ten, kur išvis neturėčiau būti. Su tais žmonėmis neturiu nieko bendro, esu laisva ir niekam neįsipareigojusi“, – sakė ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, ar nebijo, kad „Agurkinių“ vadeivos S.Velečkos draugai jį išdavusiam A.Perminui, pravarde Šūdmaišis, norės atkeršyti per ją, S.Steikūnaitė teigė, kad tai būtų absurdiška, mat, anot moters, ji niekaip nesusijusi su tarp šių dviejų vyrų vykstančiais reikalais.

„Kur vyrų reikalai – tegu ir lieka vyrų reikalais, nereikia pašalinių žmonių painioti į visą šitą virtuvę. Apskritai nei aš, nei kitos moterys neturėtų būti painiojamos į vyrų reikalus. Galbūt kai būna žmonos – tuomet jau visai kas kita, bet mano situacija yra kitokia, todėl negaliu būti su tuo siejama“, – teigė pašnekovė.

Atlikėja keliskart pakartojo, kad jokiose nusikalstamose gaujose nedalyvauja, jų veikla nesidomi ir vidinių gaujos reikalų nežinanti.

„Manęs jokiose gaujose tiesiog nėra, todėl  prie jų manęs tiesiog negalima sieti – nesu žmogus iš to pasaulio. Žmonės, kurie yra iš to pasaulio, tegu tarpusavyje ir aiškinasi, manęs nereikia į visa tai painioti“, – įsitikinusi S.Steikūnaitė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama