Skaistė Semenikė dalijasi šviesiomis akimirkomis: „Jei norite netikrame pasaulyje tikrumo – nuvažiuokite pas juos“

Skaistę Semenikę aplankė draugai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-07 17:27
Menininkė Skaistė Semenikė penktadienį leido apsupta, kaip ji pati sako, tikriausių draugų. Dėl sparčiai besikeičiančio oro moteris peršalo, tačiau vienai namuose liūdėti jai neteko. Skaistę aplankė Valakampių socialinių paslaugų namų globotiniai. Per ilgą laiką, užsiimdama geranoriška veikla ji įgijo didžiulę palaikančiųjų komandą.

Dažno planus šiandien reguliuoja griežta dienotvarkė, žmonės visur skuba, niekam neranda laiko. Tačiau menininkė Skaistė Semenikė, užsiimanti geranoriška veikla, įsitikinusi, kad visą šitą amžiną sukimąsi užburtame rate mes galime pakeisti tik patys. 

Valakampių socialinių paslaugų namuose praleidžianti kiek įmanoma daugiau laiko moteris, sako, kad kiekvienas šviesus darbas sulaukia dar šviesesnio atsako.

Štai šią savaitę kamuojama peršalimo dama sulaukė pačių gražiausių sveikatos linkėjimų.

„Su Valakampių socialinių paslaugų namų gyventojais aš seniai užmezgiau tvirtą ryšį. Mes dažnai kalbamės telefonu, lankome vieni kitus. Štai neseniai savo bičiuliams užsiminiau, jog susirgau. Šiandien jie man paskambino, pasiteiravo, kaip jaučiuosi ir užsiminė, kad „užvažiuos“ bučkiui. Sakė bus tik keli, o visa puiki kompanija susirinko. Laukiau dviejų žmonių, o jie man padarė malonų siurprizą. Atsivežė tortą, atvirutę su palinkėjimu pasveikti.“ – pasakojo Skaistė.

Skaistę Semenikę aplankė draugai
Skaistę Semenikę aplankė draugai
Skaistę Semenikę aplankė draugai
Skaistę Semenikę aplankė draugai

Moteris neslėpė, kad draugai nerimavo sužinoję apie jos negalavimą. Nors Skaistė ir ramino, kad tai tik paprasčiausias peršalimas.

„Kai jie atvyko į mano namus, nebeišleidau. Kalbėjomės, klausėmės muzikos. Kaip aš sakau, jei norite netikrame pasaulyje tikrumo – nuvažiuokite pas juos.“

S. Semenikė prašo visų prisidėti ir savanoriauti jei ne šiais, tai kitais metais. Juk taip lengva kurti prie geresnę, šviesesnę visuomenę.

„Tiems žmonėms reikia dėmesio, nieko daugiau. Kartu prieš mėnesį surengėme Seime parodą. Po švenčių mes visi ir vėl kibsime į darbus, kviečiame ir jus!“

Naujausi straipsniai