Skaičiai Ievos Zasimauskaitės gyvenime: sėkmingas kasdienis ir idealus jai skirtas šeštas „Eurovizijoje“

Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-03 18:00
Pirmas pusfinalis, gegužės 8 d. – šešta. Tokią žinią antradienį paskelbė Eurovision.tv ir tapo aišku, kada pasirodo Lietuvos dalyvė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We`re Old“.

Portalui Žmonės.t Ieva Zasimauskaitė teigė esanti patenkinta jai skirtu pasirodymo numeriu.

„Prieš ir po manęs pasirodo konkurso favoritai – čekas Mikolas Josefas, po manęs – Izraelio atstovė Netta Barzilai. Juos žiūrovai tikrai norės išgirsti, vadinasi pamatys ir Lietuvą. Šeštas numeris – idealus“, – džiugiai kalbėjo Ieva.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ar ji iš viso kreipia dėmesį į skaičius, ženklus?

„Man patinka pastebėti ženklus, bet dėl “Eurovizijos„ nesijaudinu – jokių ženklų aplinkoje neieškau, – sakė Ieva. – Bet šiaip man patinka skaičius 108. Mano maldos apyrankėje yra 108 karoliukai, kiekvieną braukiant sukalbama mantra. Tad kai išvystu skaičių 108, tarsi nusiraminu, nudžiungu“.

Ieva tokiai maldai ar meditacijai kasdien skiria apie dvi valandas. Tai beprotiškai daug pasaulyje, kuriame reikia nuveikti daugybę darbų. Bet dainininkė įsitikinusi, kad būtent toks nusiraminimas jai padeda susidoroti su krūva dienos užduočių, tinkamai reaguoti į problemas, kliūtis ar sunkumus.

„Reikia gyvenime susidėlioti prioritetus, maniškis – būti laiminga, todėl negaila tų dviejų valandų sau kasdien“, – kalbėjo Ieva Zasimauskaitė.

Apie „Euroviziją“

Didžiausias Europos muzikinis konkursas šiemet vyks gegužės 8, 10 ir 12 dienomis Portugalijoje, Lisabonoje. Pirmajame pusfinalyje, kuriame išvysime I. Zasimauskaitę, pasirodys ir estų atstovė – jai atiteko devintasis pasirodymo numeris. Latvijos dainininkė savo eurovizinį kūrinį pristatys antrajame pusfinalyje – ji dainuos keturiolikta.

Pirmasis pusfinalis (gegužės 8 d.):

1. Azerbaidžanas

2. Islandija

3. Albanija

4. Belgija

5. Čekija

6. Lietuva

7. Izraelis

8. Baltarusija

9. Estija

10. Bulgarija

11. Makedonija

12. Kroatija

13. Austrija

14. Graikija

15. Suomija

16. Armėnija

17. Šveicarija

18. Airija

19. Kipras

Antrasis pusfinalis (gegužės 10 d.)

1. Norvegija

2. Rumunija

3. Serbija

4. San Marinas

5. Danija

6. Rusija

7. Moldova

8. Nyderlandai

9. Australija

10. Gruzija

11. Lenkija

12. Malta

13. Vengrija

14. Latvija

15. Švedija

16. Juodkalnija

17. Slovėnija

18. Ukraina

Finale, kuris įvyks gegužės 12 d., vietą užsitikrinusios yra penkios didžiosios šalys – Prancūzija, Italija, Vokietija, Jungtinė Karalystė ir Ispanija bei pernykštė nugalėtoja – Portugalija. Dar dvidešimt šalių, tarp jų – ir Lietuva, teisę Europai darkart atlikti konkursinius kūrinius turės išsikovoti dalyvaudamos pusfinaliuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai