Po pertraukos į sceną lipsiantis Mantas Jankavičius: „Stresavau, ėjau iš proto, lipau sienomis“

Mantas Jankavičius/ Ievos Jūros nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-30 10:40
Nors didžioji dalis Lietuvos atlikėjų jau surengė savo pasirodymus, o kai kurie jų – net ir ne po vieną ar du, šįvakar, liepos 30 d,., žinomas dainininkas ir aktorius Mantas Jankavičius kviečia į pirmąjį savo koncertą po karantino, kuris vyks „Vasaros Terasoje“. Taip pat jis neslepia, kad artimiausiu metu jo pasirodymų nenusimato daug.

„Tikriausiai su jumis koncertuose matysimės dar rečiau“, – dar šį mėnesį gimus ketvirtajai atžalai rašė M. Jankavičius, o specialiame interviu pridūrė: „Padaugėjo atsakomybių šeimoje, tad natūralu, kad darbui liks mažiau laiko.“

Vis dėlto nutolti nuo muzikos jis nežada. Dar spalį ruošiasi pristatyti naują albumą. Beje, kelias naujas dainas gerbėjai išgirs jau šį vakarą „Vasaros Terasoje“:

Mantas Jankavičius/ Ievos Jūros nuotr.
Mantas Jankavičius/ Ievos Jūros nuotr.

„Į pirmąjį savo koncertą Vilniuje po labai ilgos pertraukos sudėsiu viską, kas man yra brangu, iš skirtingų kūrybos periodų. Taip pat pristatysiu ir kelias naujas dainas“, – pasakoja Mantas Jankavičius.

Kartu su juo ant „Vasaros Terasos“ scenos pasirodys ir dainininko geras bičiulis Kastetas. Kartu jie atliks naują bendrą singlą „Proto komitetas“:

MANTAS (feat. Kastetas) – „Proto komitetas“:

„Kaip viskas tiksliai vyks dar neaišku, nes dainų eiliškumą dėlioju likus pusvalandžiui iki koncerto, o ir pačiame koncerte tas eiliškumas dažnai keičiasi“, – koncertų užkulisius trumpai atskleidžia M. Jankavičius.

 

Mantas Jankavičius/ Ievos Jūros nuotr.
Mantas Jankavičius/ Ievos Jūros nuotr.

Kad ir kokia būtų dainininko hitų tvarka koncerte, klausytojų laukia įspūdinga programa, kurią Mantas laukė pristatyti išties ilgai. O ir jėgų žymusis dainininkas sukaupė pakankamai, nors, kaip pats sako, ši koncertinė pertrauka jam nebuvo lengva:

„Stresavau, ėjau iš proto, lipau sienomis“, – interviu pasakojo Mantas, „Vis dėlto manau, kad jei prasidėtų antroji pandemijos banga, taip nesinervuočiau.“

 

Naujausi straipsniai