Šiurpinantis internautų pokštas: paskelbta netikra informacija apie aktoriaus Nicolo Cage'o mirtį

Nicolas Cage'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-18 08:34
„Pranešama, kad nelaimingo atsitikimo čiuožiant snieglente metu susižeidė ir staiga mirė aktorius Nicolas Cageas“, - tokia „Global Associated News“ tinklalapyje paskelbta žinia ankstų penktadienio rytą sujaudino aktoriaus gerbėją. Apie įvykį „nusirašinėti“ puolė užsienio naujienų portalai, žinia greitai apskriejo visą pasaulį. Vis dėlto neilgai trukus paaiškėjo, kad visa tai tėra melas - Nicolas Cageas gyvas ir sveikas, o netikra informacija tėra sukrečiantis internautų pokštas.

„Aktorius ir pradedantysis snieglentininkas kartu su draugais ir šeima atostogavo Zermate, Šveicarijoje. Liudininkų teigimu, čiuoždamas nuo kalno aktorius nesuvaldė snieglentės ir dideliu greičiu rėžėsi į medį. Panašu, kad šalmą dėvėjęs aktorius mirė iškart po smūgio“, – apie N.Cage mirtį rašė žiniasklaida. Informacija žaibo greičiu plito socialiniuose tinkluose.

Pasak portalo travelerstoday.com, nieko panašaus nenutiko, aktorius yra gyvas ir sveikas, o paskalas skleisti pradėjęs tinklalapis jau seniai žinomas kaip „linkęs pradėti netikrus gandus apie garsenybių mirtį“.

„Global Associated News“ ir ankščiau pranešinėjo apie netikras garsenybių mirtis – anksčiau, pasak portalo, tokio pat incidento su snieglente metu jau „žuvo“ Eddie Murphie, Adamas Sandleris, Jimas Carrey, Arnoldas Schwarznegeris ir kiti. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai