Šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius“: kas bendro tarp meno ir BMW?

Mindaugas Tenziagolskis / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Verslo atstovai trečiadienio vakarą rinkosi į didžiausios šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius‘14“ partnerių „Raidla Lejins & Norcous“ ir BMW atstovų organizuotą uždarą vakarą, kur jiems buvo pristatyti naujausi šalies ir užsienio menininkų darbai bei naujausias 4 serijos „BMW Gran Coupe“.

„Visame pasaulyje meno ir verslo santykiai glaudžiai susiję: verslininkai dažnai tampa meno kūrinių kolekcionieriais ir į šią sritį investuoja didžiules sumas. Galiu pasidžiaugti, kad ir Lietuvoje ši tendencija tampa ryškesnė, o meno parodos pritraukia vis didesnį verslo atstovų dėmesį, sulaukėme ne vieno svečio, išreiškusio norą įsigyti šių metų mugėje demonstruojamų kūrinių. Tokia ir yra „ArtVilnius“ misija – aktyvinti Baltijos regiono meno rinką, supažindinti visuomenę su geriausiu šiuolaikiniu menu“, – sakė penktą kartą organizuojamos šiuolaikinio meno parodos „ArtVilnius“ vadovė Diana Stomienė.

Verslininkams buvo pristatyta išskirtinė „ArtVilnius“ ekspozicija, kurioje – 65 galerijų iš 18 šalių meno kūriniai, taip pat ir lietuvių A.Sutkaus, V.Pakalnio, V.Bareikio, K.Zapkaus ir kitų autorių darbai.

„ArtVilnius“ mugėje verslininkai dairėsi ne tik meno kūrinių, bet ir apžiūrėjo naujausią BMW (36 nuotr.)
+30

Renginio svečiai taip pat stebėjo specialiai šiam renginiui pastatytą kinematografinį spektaklį, kurio kulminacijoje pristatytas 4 serijos „BMW Gran Coupe“ automobilis – anksčiau, nei įvyks šio modelio pasaulinė premjera automobilių salonuose.

„Džiugu, kad „ArtVilnius’14“ erdvėje gali susitikti iš pažiūros visiškai skirtingi – menas ir technologijos, kurie tampa neatsiejama šiuolaikinės kūrybos dalimi. Siekiant geriausių rezultatų bet kurioje srityje nepakanka vien tik žinių ir įdirbio – kūrybiški ir nestandartiniai sprendimai yra tai, kas kilsteli kartelę aukščiau ir stebina. Noriu palinkėti, kad tokių unikalių ir reikšmingų parodų atsirastų dar daugiau, o ši gyvuotų dar ne vienerius metus“, – kalbėjo advokatų kontoros „Raidla Lejins & Norcous“ partneris Žilvinas Kvietkus.

„Šiuolaikinio meno ir dizaino svarba automobilių industrijai yra milžiniška – prie kiekvieno naujo modelio prisiliečia šimtai dizainerių. Todėl simboliška, kad „BMW 4 Gran Coupé“, kuris visoje BMW gamoje išsiskiria savo dizaino rafinuotumu, elegancija ir saikinga prabanga, pristatomas per svarbiausią regione šiuolaikinio meno parodą“, – sakė BMW įgaliotosios atstovybės Lietuvoje „Krasta Auto Vilnius“ direktorė Rasa Klimavičiūtė.

„ArtVilnius“ mugė veiks iki šeštadienio – birželio 21 dienos.

Skaitykite daugiau