Šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Salvadoras Sobralis nutraukė muzikinę karjerą: išgirskite jo gražiausias dainas

Salvadoras Sobralis su seserimi Luisa / Facebook.com
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šių metų „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojas Salvadoras Sobralis (27) sustabdė muzikinę karjerą. Portugalas buvo priverstas atsisakyti didžiosios aistros dėl suprastėjusios sveikatos. Tiksli S.Sobralio diagnozė nėra aiški, tačiau dar vykstant „Eurovizijai“ buvo kalbama, jog jam reikalingas širdies persodinimas.

Paskutinį koncertą Salvadoras surengė praėjusį penktadienį. Į nemokamą koncertą susirinko minios žmonių, o vakaro žvaigždė scenoje pasirodė kartu su savo bendražyge, seserimi Luisa Sobral.

Ji ir yra Europą pavergusios „Amor Pelos Dois“ dainos autorė. Dėl sveikatos problemų Salvadorui vėluojant atvykti į Kijevą, „Eurovizijos“ scenoje repetavo Luisa. Moteris pasirūpino, kad tiek apšvietimas, tiek garsas pasirodymo metu būtų idealūs. Salvadoras konkurse pasirodė likus vos porai dienų iki pusfinalio, per kurį iš mažai kam žinomo keistuolio tapo didžiausia „Eurovizijos“ sensacija.

Tiesa, Salvadoras buvo laikomas keistuoliu ne tik „Eurovizijoje“ – iki šių metų Portugalijoje jo klausėsi tik specifinė publika.

„Niekada nesiekiau, kad mano muzika būtų grojama per radiją. Aš išleidau debiutinį albumą („Excuse Me“) 2016-aisiais ir visiems į tai buvo nusišikt. Juk tai džiazas“, – po lemtingos pergalės kalbėjo S.Sobralis.

Kol Salvadoras grumiasi su ligomis, Žmonės.lt siūlo prisiminti, o gal net ir pirmą kartą išgirsti gražiausias Salvadoro Sobralio dainas.

Skaitykite daugiau